Honda civic tablet uygulaması

Ben aynisini yapiyorum disarida sikinti uzun park yapacagim zamanlar tableti koltuk arkasina aliyorum ...cep teli modem olarak kullanip int vs..rahat giriyorum

honda hayat onda

o zaman bende sipariş edeyim ipad tutucudan :) ses açıp kısması yeterli klip ve müzikleri elle de değiştiririz. tablet tutucudan memnun musunuz sonra tableti konsola düşürüp ikisine birden zarar vermeyelim. güven veriyor mu kasise girip çıksak falan sıkıntı yaşıyor musunuz ?

sitedeki iletişim numarasıyla görüştüm. arkadaşlar ürünü yurt dışından ithal ediyorlarmış ve Türkiye deki distribütörleriymiş. Aklıma gelen her şeyi sordum.2 Adet ürün var sitede. birisi cd girişi olan araçlarla uyumlu , diğeri konsola montajlı. Siz hangisini önerirsiniz diye sorduğumda cd çalar girişine montajlı olanı dedi. sebebi ise görüş açısının daha rahat olması dedi. peki dedim cd girişine aparatı takınca bide üzerine tableti koyunca ağırlık olacak kastırmayacak mı cd çalar girişini diye sorunca da bu ürünü çok sattık gerçekten kaliteli bir ürün , herhangi bir sıkıntınızın olacağını sanmıyorum yaşamadık öyle bişey dedi. bana da adamın tavırları samimi geldi. eğer herhangi bir sıkıntı görürsem kaldırır atarım çok çok yani .. ben almaya karar verdim.

Şöyle bir çekincem var , araç her ne kadar kapalı otoparkta kalsa da başka yere gittiğimde dışarda bırakmak zorundayım. Hırsızlarında bu cihazlara iştahının kabardığını biliyorum. Eğer tatmin edici bir tat veriyorsa hali hazırdaki ipadimi bu tutucuyla sabitleyerek kullanmak , işim bitincede alıp evime götürmek istiyorum. Siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında ?
Ben de aynen bu amac icin aldim zaten hocam.

Ben cok memnunum suana kadar sikinti cikarmadi izmir cok sicak olmasina ragmen...ama tablet tutucu sabitleme parcasi ile konsola birletigi yere ben 3m cirt bant yapistirdim konsola herhangi bir zarari yok daha saglam oldu....aksam resmini yayinlarim kafanizda tam bir sekil cikar...

honda hayat onda

Ben cok memnunum suana kadar sikinti cikarmadi izmir cok sicak olmasina ragmen...ama tablet tutucu sabitleme parcasi ile konsola birletigi yere ben 3m cirt bant yapistirdim konsola herhangi bir zarari yok daha saglam oldu....aksam resmini yayinlarim kafanizda tam bir sekil cikar...

honda hayat onda
siparişi verdim hocam ben :) ama gene de iyi olur. sizinki cd çalar montajlı değil ozaman üstten yapıştırmalı

honda hayat onda
Emre bey sizinkinin kutudan koltuk arkasi tutucu da cikti mi ayri mi aldiniz?

Evt oo modelde var ama ben youtube den izledim bizim araca biraz uyumsuz geldi...

honda hayat onda

Geri