Honda civic tablet uygulaması

yau

0
Cd yuvasına oturan tutucuyu deneyen,alan olursa paylaşsın lütfen performansını merak ettim..

Cd yuvasına oturan tutucuyu deneyen,alan olursa paylaşsın lütfen performansını merak ettim..

Ben aldım. Gelmesini bekliyorum. Diğer model yapışkanlı olduğundan her şekilde zarar vereceğini düşündüğüm için aldım bu ürünü. Eğer ağırlıktan dolayı taşımaz , zarar verirse kaldırır atarım yani yapcak bişey yok. Ürün gelsin montaj ve son hal fotolarını paylaşırım

VA 9827

Ben aldım. Gelmesini bekliyorum. Diğer model yapışkanlı olduğundan her şekilde zarar vereceğini düşündüğüm için aldım bu ürünü. Eğer ağırlıktan dolayı taşımaz , zarar verirse kaldırır atarım yani yapcak bişey yok. Ürün gelsin montaj ve son hal fotolarını paylaşırım

VA 9827
Eyvallah hocam. Bekliyoruz.

Arkadaşlar ürün güzel ben konsola 3 m cırt yapıştırma ile kullanıyorum konsola herhangi bir zarar-ı olmadı bende ürünü tavsiye ederim...gelelim 2 hususa tableti kulanırken Aux ve şarj kablosu ortalık ta geziyor görüntü olarak çirkin kendi adıma konuşuyorum ..bunlar için ne yapabiliriz mesela tableti Bluetooth üzerinden araca Bağlantı yapabilirmiyiz ...?? Şarj konusunda çakmaklığa içerden paralel atıp kabloyu havalandırma borusunda geçirip ön orta konsol havalandırmadan çıkartıp tablet tutucu üzerinden tablete Bağlantı yapabilirmiyiz. ??? Bunun gibi fikirler ..Aracın ön göğüslüğü mükemmel ne kadar sade ürünler kullanırsak okadar güzel olur Kanımca..

Sent from my iPad using Tapatalk

Merhaba arkadaşlar. Ürün az önce elime ulaştı ve hemen montaja ve kurcalamaya gittim. Acaip derecede kolay bi şekilde yerleştirdim yerine. Konsolda aşağı yukarı hareket ettirebiliyorsunuz ürünü kendi konumunuza göre. O da yetmedi sürüş esnasında güvenilir olup olmadığına, sarsıntısına baktım. Onla alakalıda minik bir video paylaşıyorum. Ben beğendim. Konsolla olan renk uyumuda çok iyi. Tavsiye ederim. İyi forumlar ..https://vimeo.com/127505713ImageUploadedByTapatalk1431362440.435232.jpgImageUploadedByTapatalk1431362457.268060.jpgImageUploadedByTapatalk1431362477.986812.jpg merhaba arkadaşlar.

VA 9827

Merhaba arkadaşlar. Ürün az önce elime ulaştı ve hemen montaja ve kurcalamaya gittim. Acaip derecede kolay bi şekilde yerleştirdim yerine. Konsolda aşağı yukarı hareket ettirebiliyorsunuz ürünü kendi konumunuza göre. O da yetmedi sürüş esnasında güvenilir olup olmadığına, sarsıntısına baktım. Onla alakalıda minik bir video paylaşıyorum. Ben beğendim. Konsolla olan renk uyumuda çok iyi. Tavsiye ederim. İyi forumlar ..https://vimeo.com/127505713Ekli dosyayı görüntüle 1153Ekli dosyayı görüntüle 1154Ekli dosyayı görüntüle 1155 merhaba arkadaşlar.

VA 9827
Cd yuvasini zorlama durumu nedir?

Hocam onla alakalı sırf sana özel baktım :) cd kısmına giren bölümde 4 tane diş var. Mandalı sıktıkça ortadaki iki diş kasma yapıyor ve sabitliyor. Sadece Biraz dikkatli olmak gerek. Aşırı sıkılırsa tabikide zarar verebilir

VA 9827
Tesekkur ederim hocam. Gule gule kullanin. Benimki de kocaman ama is goruyor ya yeter :) cd yuvasindan cekindigim icin almamistim. Is isten gecmis artik pisman olmaya gerek yok :)

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=274]ErcanSenn[/MENTION]

Hocam hayırlı olsun :eek:k:

Geri