Honda civic Type-D :)

Aracınız
Civic HB 9. Jen.
Selamlar

Sizlerle aklımda olup uzun uğraşlar sonunda aklımdakini icraata döktüğüm aracımın resimlerini paylaşıyorum.Ciddi emek ve para harcayıp bu hale getirdim.Bildiğiniz gibi bu aracın hiç bir parçası Türkiye'de bulunmuyor.Ama sona yaklaşırken aracıma baktıkça emeğimin karşılığını görmek beni gerçekten mutlu ediyor.
Kısmet olursa bu haftasonu spoiler ve logoların montajından sonra projeyi bitirebilirim veya carbon kaput ve bagaj siparişi verip sonlandırabilirim henüz bir karar veremedim
İlk halinden günümüze kadar olan resimler

VSD3pH.jpg

VSD61b.jpg

VSDbkG.jpg

VSD9ws.jpg

VSDMef.jpg

VSD4HS.jpg

ilk iş daha fazla bekleyemeyip yayları taktırmak oldu
VSGVKY.jpg

VSGnw0.jpg

VSGQxv.jpg

VSGSQp.jpg

Sonrasında sıra jant lastik işine geldi.olmazsa olmazımız OZ ultra matte bronze :)
VSGa0j.jpg

VSGTLn.jpg

VSGx3M.jpg

VSGugy.jpg

Son olarak beklediğim parçalardan bir kaçı geldi tek kare resim var :)
VSm9st.jpg

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Emeğinize sağlık. Görünüş olarak çok beğendiğim bir araç. Difüzör 10 numara görünüyor.
Jantlarınız mat bronz ultralagerra sanırım. Ne kadara mal oldu, ben de taktırmayı düşünüyorum.
Ayrıca gözüme çarpan lastikler biraz içerde kalmış sanki spacer uygulaması iyi olabilir.

Aracınız
Civic HB 9. Jen.
Teşekkürler.Malesef spacer uygulaması olmuyor.Genel olarak bu tarz parçalara karşıyım ama bunda 1 cm kadar arkalara takmayı düşündüm fakat saplamalı olduğundan dolayı minimum 2 cm civarı yapılabiliyor buda çok çok fazla.
jantların fiyatı 6500/7000 TL civarı indirim ve kura göre değişiyor

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
@piscocuk hayırlı olsun. Güzel modifiye olmuş. Beyaz ve siyah renkler birbirini destekliyor. Spoylerde oldumu çılgın bir görüntü kazanırsınız. Sadece geri görüş açısını baya düşürebilir.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Son düzenleme:
Aracınız
Civic HB 9. Jen.
@piscocuk hayırlı olsun. Güzel modifiye olmuş. Beyaz ve siyah renkler birbirini destekliyor. Spoylerde oldumu çılgın bir görüntü kazanırsınız. Sadece geri görüş açısını baya düşürür.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...
Teşekkürler.Spoilerin üst kısmı tavan hizasına geldiği için arka görüş bunlarda kapanmıyor.Daha önce 3 tane FK2 sahibi oldum sorun yaşamamıştım.

Merhabalar, arabanız çok güzel iyi günlerde binin. Birşey sormak istiyorum bu konularda tecrübeli değilim, yaptığınız bu işler ciddi maliyet olarak gözüküyor peki aracı satmaya karar verdiğinizde daha avantajlı bi fiyata gidiyormu yoksa alıcı kişi aracın baz fiyatındanmı yola çıkıyor. Eğer öyle ise yapılan tüm bu harcamalar sadece sizin gider kaleminizdemi kalıyor, teşekkür ederim.

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk

Aracınız
Civic HB 9. Jen.
Merhabalar, arabanız çok güzel iyi günlerde binin. Birşey sormak istiyorum bu konularda tecrübeli değilim, yaptığınız bu işler ciddi maliyet olarak gözüküyor peki aracı satmaya karar verdiğinizde daha avantajlı bi fiyata gidiyormu yoksa alıcı kişi aracın baz fiyatındanmı yola çıkıyor. Eğer öyle ise yapılan tüm bu harcamalar sadece sizin gider kaleminizdemi kalıyor, teşekkür ederim.

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk

Merhaba iyi dileklerin için teşekkürler.Biraz şans işi birazda arz talep durumu.Her nekadar sevmesemde aracımın Türkiye'de başka bir eşi yok kolay kolayda olmaz gibi.Gerçekten isteyen olacak parasını verecek yada ben sıkılıp ortalama bir fiyata satacağım.Ben genelde sahip olduğum tüm araçlara yay coil jant lastik vs gibi eklemeler yaparım.Hali hazırda FK8 typer sahibiyim.Benimkisi biraz keyif.Arabalarla uğraşmaktan zevk alıyorum, özellikle yapılmamışı yapmak daha keyifli

Aracınız
Civic FC5 2019
Bu araç zaten boş haliyle dahi çok sportif ve güzel bir tasarıma sahip. Eklemeler ile iyice dikkat çekici olmuş. Allah nazarlardan korusun. Maşallah. :)

Geri