Honda CR-V 1.6 Dizel

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Özgür hocam kendinize neden eziyet çektiriyorsunuz.
Kullanım tarzınıza göre bir tercih edin. Şıkları eleyin. Test sürüşü yapın buna birşey demem. Çok karar değişmek size zarar verir.

Faaliyet ayn-ı lezzettir.

Aracınız
Honda CRV
Bugun expere soktum aracı sıkıntısız cıktı Audıden kaporayı da aldım. Yarın allahın ıznıyle CR-V yi nufumuza geçırcez yarın . Honda bıldıgım arac benı 80 bın km her anda mutlu ettı. Audı ufak uzun yolda aıleyı yorar. Cok mantıklı bı hareket ettım SAtısı alıp cam fılmı egzoz lastık degısımı pasta cıla seramık hepsını ardarda yapıcam. Arac 2018 Ekim cıkıslı 5 bın km de

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Bugun expere soktum aracı sıkıntısız cıktı Audıden kaporayı da aldım. Yarın allahın ıznıyle CR-V yi nufumuza geçırcez yarın . Honda bıldıgım arac benı 80 bın km her anda mutlu ettı. Audı ufak uzun yolda aıleyı yorar. Cok mantıklı bı hareket ettım SAtısı alıp cam fılmı egzoz lastık degısımı pasta cıla seramık hepsını ardarda yapıcam. Arac 2018 Ekim cıkıslı 5 bın km de
Hayırlı olsun. Az kullanılmış, sıfır gibi. :D

Aracınız
Honda CRV
Hayırlı olsun. Az kullanılmış, sıfır gibi. :D
Zaten gecen hafta baktıgım aractı. Gecen hafta alıcaktık ne guzel arac sahıbı yogunmuş bı hafta bekle dıyınce Biz de dolandık baska markalara baktık kafamız karıstı. Ama gene CRV ye dönduk. İlk karar en dogru karardır Iyı kı de öyle oldu sonradan cok pısman olcaktım

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Zaten gecen hafta baktıgım aractı. Gecen hafta alıcaktık ne guzel arac sahıbı yogunmuş bı hafta bekle dıyınce Biz de dolandık baska markalara baktık kafamız karıstı. Ama gene CRV ye dönduk. İlk karar en dogru karardır Iyı kı de öyle oldu sonradan cok pısman olcaktım
Audi'nin Q2deki sıfır faiz kampanyası mı aklınız çelmişti :)

OnurHas

Super Moderator
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Aynen öyle ama küçük araba o 4 metre 20 cm Toyota CHR Mazda CX3 gıbı Hazırlanıyorum şimdi satısa gıdıcez CR-V almaya

Buraya kadar okuduklarımdan sonra fotoyu görene kadar CR-V aldığına inanmam hocam :p

Aracınız
Honda CRV
Bugun satıs olmadı noter sıkıntı cıkardı yarına sarktı şaka gıbı

Geri