Honda damla hakkında

doruk

0
damla dan almıştım bende. şirketimin adına aldığım için o belgeleri kontrol ettim aldıkları gaz ve yakıta kadar hepsini konuşulan tutar olarak eksiksiz vermişlerdi. sigorta ve pul paraları ayrı şeylerdir karıştırmayın.
Bana bayinin söylediği aradaki fiyat farkı ocak pulu imiş, hatta 472 tl ödemişler makbuzu bugün mail olarak attılar. Bunuda anlaştığım 70000 tl nin içinde olduğunu söylediler. Ama ben anlaşırken ocak pulu kendilerine aitti. Trafik Sigortası ve kasko bana ait zaten bunda sorun yok. Benim gıcık olduğum pulun kendilerine ait olması gerekirken benim anlaştığım para içerisinden bu pul parasının ödenmesi.. Türkiye hondaya bu olay ile ilgili mail atıcam ..

doruk

0
işte böyle kendilerine ait oluyor fiyata ekliyolar :) laf cambazlığı bütün bayiler aynı. Adamlar bana zorunlu vermeleri gereken ilk yardım setini hediye ettiler :)
Dediğiniz gibi ise neden ocak pulu vs. bize (bayi) ait diyip bizi resmen salak yerine koyup ödediğimiz meblağın içinden ödeme yapıyorlar. O zaman bize hersey size ait desinler bilelim .bize kendi paramızla jest yapıyorlar.

Aracınız
Anlalştığın 70000 TL içinde olduğunu söylemişler ve oradan ödemesini yapmışlar. Senden ek para talep etmediyseler sorun yok. Doğrusu da bu.

Trust

0
Aracınız
Ocak pul olayı onlara ait olmaz bu ticaret de malesef böyle siz o bayinin yaktığı elektriğe içtiğiniz çaya kullandığınız lavobaya kadar her ücrete tabisiniz.hani aralık- ayını bekleyip ocak sonu gibi araç alanlar varya haybeye bekleyip aslında onlarada geçiriyorlar sanıyorlar ki vergiyi bayi ödüyor aslında onlar ödüyor onlar haybeye bekledikleri ile kalıyorlar.

doruk

0
Ocak pul olayı onlara ait olmaz bu ticaret de malesef böyle siz o bayinin yaktığı elektriğe içtiğiniz çaya kullandığınız lavobaya kadar her ücrete tabisiniz.hani aralık- ayını bekleyip ocak sonu gibi araç alanlar varya haybeye bekleyip aslında onlarada geçiriyorlar sanıyorlar ki vergiyi bayi ödüyor aslında onlar ödüyor onlar haybeye bekledikleri ile kalıyorlar.
Teşekkür ederim açıklaman için @avensis .. aracımdan çok memnunum kullanmaya devam..

Geri