Honda değil ama o da bir Japon. :)

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Mazda3'ler özellikle 2014 sonrası olan kasalar gerçekten görsel ve kullanım olarak çok güzeller :) eski FD6mı almadan önce çok ikilemde kalmıştım.
Mazda bir türlü Türkiye'de satış-servis ve yedek parça düzenini oturtamadığı için hakettiği satışlara ulaşamadı, aklımda yeri olmasına rağmen almak bir türlü kısmet olmadı.

Ad Soyad
hakan arer
Aracınız
Civic FC5 2018
6 sene kullandım bu aracı o paralara alabilecegim en dolu araçtı ve ilk aracım oldu benim hiç üzmedi beni ailemdeki yeride çok ayrıdır.,fc5 i-dtec sahibiyim fakat hala özlerim kendilerini belki birgün mazdanin yeni kasasını alırım.

XT1650 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Diğer Markalar
6 sene kullandım bu aracı o paralara alabilecegim en dolu araçtı ve ilk aracım oldu benim hiç üzmedi beni ailemdeki yeride çok ayrıdır.,fc5 i-dtec sahibiyim fakat hala özlerim kendilerini belki birgün mazdanin yeni kasasını alırım.

Bu aracı almadan önce başka markalar düşünüyordum, sonra tasarımına vuruldum, bütçem de o dönem buna yetti, ben çok memnunum 3 yılı bitti daha da mazda ile devam ederiz diye düşünüyorum, eşim 2. Mazda'nı aldığında bunu sattırmam bu benim olacak diyor. :) Tarz olarak, Mazda, Honda, Mitsubushi hoşuma gider japonların tasarımı bana göre anlaşılan :)

Aracınız
Diğer Markalar
Mazda3'ler özellikle 2014 sonrası olan kasalar gerçekten görsel ve kullanım olarak çok güzeller :) eski FD6mı almadan önce çok ikilemde kalmıştım.
Mazda bir türlü Türkiye'de satış-servis ve yedek parça düzenini oturtamadığı için hakettiği satışlara ulaşamadı, aklımda yeri olmasına rağmen almak bir türlü kısmet olmadı.
Aslında benim kullandığım kasanın parça temininde sorun yok, ihityacı olan arkadaşlara ankaradan çok parça buldum gönderttim. yeni kasalar için dedikleriniz doğru olabilir. Satış stratesjisi ve yedek parça olayını çözseler eminim ki güzel yerlerde olur.

Aracınız
Civic FK7 HB 2019
Hiç kullanmadım ama şimdiki Mazda 3 ve gelecek yeni kasası iç tasarımı olarak Honda ve Toyota ya göre göre daha kaliteliymiş gibi duruyor.

Ad Soyad
hakan arer
Aracınız
Civic FC5 2018
Bı ara yetkili servise gelmistim mazdayla şansa Mazda Türkiye genel müdürü de ordaydi ayak üstü muhabbete başladık ,diğer Mazda sahibi mazdanin neden az reklam yaptığıyla alakalı bişey sordu bende sazan gibi atlayıp cevap vermiştim :) mazdayi bilen alıyor reklama ihtiyaç duymuyor demiştim genel mudurde onaylamisti cevabımı hakiketten öyle bı durum var mazdada, 2 .el korkusu oluyor acaba satabilirmiyim diye ilana koydum 5 .Ci günde satılmıştı ilk göz ağrım.2006 model arabada trim sesi nedir bilmezdim .IMG_20181215_171740949.jpegIMG_20181215_174146066.jpeg

Aracınız
Diğer Markalar
Plaka Tekirdağ, 15 sene yaşadım, şimdi Ankara'dayım, trim sesi konusunda çok başarılı 14 yaşında bir arabaya göre hiç trim sesi olmaması beni çok memnun ediyor, tek fark benim araç orjinal deri koltuk, sanırım Türkiye'de 2 adet var diye hatırlıyorum, Ankara da servis bile biz deri olanı görmedik demişti. Tek eksiği cruise control o da olsa ömürlük makine.

Geri