honda fb7

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
@mrt5461 ekleme yapalım.
Dream ve Elegance arasında Premium donanımı mevcut. Önceki mesajlarda donanım özelliklerini üyelerimiz yazmış. Birde otomatik alabilirseniz tadından yenmez. :)

çok teşşekkür ederim ALLAH razı olsun arabayı aldığım kafanızı bol bol şişiririm :) yardımcı olursunuz dimi
@mrt5461 ekleme yapalım.
Dream ve Elegance arasında Premium donanımı mevcut. Önceki mesajlarda donanım özelliklerini üyelerimiz yazmış. Birde otomatik alabilirseniz tadından yenmez. :)
abi otomatik arabaya girmek istemiyorum yani randuman alamam diye düşünüyorum bide ALLAH korusun şanzuman da sorun oldumu sıkıntı yaşarım düşüncesi var kafam manuel vites te

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
çok teşşekkür ederim ALLAH razı olsun arabayı aldığım kafanızı bol bol şişiririm :) yardımcı olursunuz dimi

abi otomatik arabaya girmek istemiyorum yani randuman alamam diye düşünüyorum bide ALLAH korusun şanzuman da sorun oldumu sıkıntı yaşarım düşüncesi var kafam manuel vites te
İstanbul gibi bir yerde manuel işkencedir. Kullanım tarzı ve güzergah önemlidir. Elbette manuelin derdi daha azdır. Manueller otomatikten daha uygun fiyata gelir. Gençler ise manuel sever. Severek bineceğiniz araç almanız dileğiyle...

İstanbul gibi bir yerde manuel işkencedir. Kullanım tarzı ve güzergah önemlidir. Elbette manuelin derdi daha azdır. Manueller otomatikten daha uygun fiyata gelir. Gençler ise manuel sever. Severek bineceğiniz araç almanız dileğiyle...
abi çok teşşekkür ederim ilgin alakan için izmitteyim bu arada adresi söyle pişmaniye gönderim sana :)

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
abi çok teşşekkür ederim ilgin alakan için izmitteyim bu arada adresi söyle pişmaniye gönderim sana :)
Rica ederim. Düşünmen yeterli. Aracı aldığın zaman kuyruğu yamuk kalır. Çevrendeki insanlara ikram edersen kuyruk düzelir. Neticede nazar değmez. :)

bLind

Özel Üye
Aracınız
Civic FB7 2013
Bende premium var koltuk ısıtma izmirde gereksiz, xenon far yerine led taktım üzerindeki mercekler çok başarılı, geriye bir tek sunroof kalıyor açıkcası olsun isterdim ama bu temizlikteki elegancelar da alırken 7-9k daha pahalıydı ve izmirde bulamadım premium aldım.

DADAŞ

0
Ad Soyad
Fırat Kaplan
Aracınız
Civic FB7 2013
Elegance ve otomatik al bence pişman olmazsın
Fb7 şanzuman konusunda son derece sağlamdır

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

SELAMUN ALEYKÜM cümleten aracımı aldım 2012 eco elegance paket arabada ne yapılır kafanızı şişiririm artık şimdiden yorum gelirse sevinirim mesela air yok araçta takarsam faydalı olur mu olmazmı yarın aracın resmini paylaşırım :)

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
SELAMUN ALEYKÜM cümleten aracımı aldım 2012 eco elegance paket arabada ne yapılır kafanızı şişiririm artık şimdiden yorum gelirse sevinirim mesela air yok araçta takarsam faydalı olur mu olmazmı yarın aracın resmini paylaşırım :)
Ve aleykümselam
Hayırlı olsun. Air hiç önermem. Yer kaplar, aracın aerodinamiğini bozar, maliyeti yüksektir. Yüksek hızda kazaya sebebiyet verebilir.

Aracınız
Civic FB7 2016
Hayırlı olsun doğru tercih
Fiyat ve km bilgisi nedir

MAR-LX1M cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri