Civic FC5 Honda Fc5 Sag - Sol Ayna Kamera Montaj

Aracınız
Civic FC5 2018
Mazda 3 impressive'deki kör nokta sistemine hayrandım,aracı alınca acaba ayna üzerinden orjinal kör nokta uygulayabilir miyim diye Çamkıran ile görüştüm,bu ürünü söylediler... Ürün kör nokta sistemi gibi değil de geri görüş kamerasının sağ şeridi göstermesi şekilde işliyor,sol aynaya yapılamıyor ve sadece exe paketlere uyumlu, elegance paketlere işlem yapılamıyor.Dolar kuru 1 lira daha aşağıdayken ürün ücreti 1400 ₺ olarak söylenmişti.(31 Ocak 2020 )

Aracınız
Civic FC5 2020
Mazda 3 impressive'deki kör nokta sistemine hayrandım,aracı alınca acaba ayna üzerinden orjinal kör nokta uygulayabilir miyim diye Çamkıran ile görüştüm,bu ürünü söylediler... Ürün kör nokta sistemi gibi değil de geri görüş kamerasının sağ şeridi göstermesi şekilde işliyor,sol aynaya yapılamıyor ve sadece exe paketlere uyumlu, elegance paketlere işlem yapılamıyor.Dolar kuru 1 lira daha aşağıdayken ürün ücreti 1400 ₺ olarak söylenmişti.(31 Ocak 2020 )

Elegance modellerede yapılıyor yapılmaz olurmu? Çamkıranda elegance araç modifiyelemişler kendileri daimond paket diyorlar onda vardı mesela bu sağ ayna kamerasından hatta o aracı alacaktım ben executive tercih ettiğim için vazgeçmiştim.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Yakın zamanda ilgilenen ya da takan oldu mu? Sistem başarılı işliyor mu? Fiyatları ne durumda, kullananlar ve ilgilenenler cevaplarsa mutlu olurum.

Geri