HONDA FD6 ISININCA GİTMİYOR

Aracınız
Civic FD6 2007
Merhaba arkadaşlar , HONDA FD6 2010 Otomatik aracım 20 km gittikten sonra ısınınca araç 70 km geçmiyor 2000 3000 devirin üstüne çıkmıyor gaz yemiyor ,tekliyor sorunu çözen yok servisi arıyorum arıza lambası yanmıyorsa pc bağlatsanızda çıkmaz diyor kaç kişi baktı bulamadı
Şanzıman yağı yeni 20 bin oldu
Buji bobin yeni deniyorum yok
Lpg ecu regülatör sıkıntı yok
Arıza lambası yanmıyor
Lütfen başına gelen varsa yardımcı olabilir mi ?

Merhaba arkadaşlar , HONDA FD6 2010 Otomatik aracım 20 km gittikten sonra ısınınca araç 70 km geçmiyor 2000 3000 devirin üstüne çıkmıyor gaz yemiyor ,tekliyor sorunu çözen yok servisi arıyorum arıza lambası yanmıyorsa pc bağlatsanızda çıkmaz diyor kaç kişi baktı bulamadı
Şanzıman yağı yeni 20 bin oldu
Buji bobin yeni deniyorum yok
Lpg ecu regülatör sıkıntı yok
Arıza lambası yanmıyor
Lütfen başına gelen varsa yardımcı olabilir mi ?
Vtec selenoid olabilir mi devir geçmiyor dediğinize göre veya yağ seviyeyi kontrol eder misiniz

Bir forumda gördüm benzin pompası diyende var tekrardan bi gösterin isterseniz benzin pompasını
Yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim araç otomatik arızayı verince gaz yemiyor tekliyor gitmiyor istedğiniz kadar basın, şimdi motor ısı sensörüne bakcam birde eksantrik sensörü

Aracımı ilk aldığımda benzer sorunla karşılaşmıştım. Buji değişimi ve sübap ayarı sonrası sorun düzelmişti.

Geri