Civic FD6 Honda fd6 stop etme sorunu

S.a arkadaşlar 2010 model fd6 var bndede bi problem var arcımda gideremiyorum yardımcı olursanız sevinirim 1 hafta önce sinyal ampulu değişkliği için aküyü söktük olan oldu arbaya araç normal hızda giderken yavşaladıgım an yani işklara gelirken boşa aldıgımda araçı stop ediyor ve arıza lambası yakıyor devirde ciddi dercede dalgalnma var tüp ayarıda yaptırdım sorun gitmiyo ne yapmam gerek başina gelen oldumu

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Arkadaşlar aracı servise götürdüm bi sibop ayarına 450 lira istediler yaptırmadım uçuk fiyatlar vanda bi motor ustasına gittim vana yakın olanlar için tavsiye edebilirim HINDACI HAMZA USTA var servisten daha iyi bnce sadece hondaya bakıyo adam neyse gittim sibop ayarına gaz kelebeği temizlğine ve kaliprasyonuna 230 lira istedi yaptırdım ama sıkıntı gitmedi lpg ayrıda yaptırdım gitmedi usta bogaz kelebeği arızalı büyük ihtimalle dedi boğaz kelbeği değişcek arkdaşlar sıkıntı bundanmış

Aracınız
Civic FB7 2015
Arkadaşlar aracı servise götürdüm bi sibop ayarına 450 lira istediler yaptırmadım uçuk fiyatlar vanda bi motor ustasına gittim vana yakın olanlar için tavsiye edebilirim HINDACI HAMZA USTA var servisten daha iyi bnce sadece hondaya bakıyo adam neyse gittim sibop ayarına gaz kelebeği temizlğine ve kaliprasyonuna 230 lira istedi yaptırdım ama sıkıntı gitmedi lpg ayrıda yaptırdım gitmedi usta bogaz kelebeği arızalı büyük ihtimalle dedi boğaz kelbeği değişcek arkdaşlar sıkıntı bundanmış

Ya boğaz kelebeği sağlamsa. Boğazı orijinal almanız lazım o da baya pahalıya gelir. Sorun elektriksel olabilir. Yukarıdaki mesajlarda akü bağlantıları söylenmiş. Bence de iyice bakın.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001

Usta boğaz kelebeğinden şüpheleniyor ise ve sadece Honda'ya bakıyor ise başka Fd6'dan sağlam boğaz kelebeğini komple çıkarıp takacak test sürüşüne çıkacak. Problem giderse öyle alınmalı. Boşuna masraf etmemiş olursunuz. Fakat herkez böyle uğraşmaz!

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Usta boğaz kelebeğinden şüpheleniyor ise ve sadece Honda'ya bakıyor ise başka Fd6'dan sağlam boğaz kelebeğini komple çıkarıp takacak test sürüşüne çıkacak. Problem giderse öyle alınmalı. Boşuna masraf etmemiş olursunuz. Fakat herkez böyle uğraşmaz!

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Aynen hocam ustada aynısını dedi önce deneyelim sonra değiştir istersen dedi usta gerçekten güzel bir usta öyle yapcaz müsayit bir an

Ya boğaz kelebeği sağlamsa. Boğazı orijinal almanız lazım o da baya pahalıya gelir. Sorun elektriksel olabilir. Yukarıdaki mesajlarda akü bağlantıları söylenmiş. Bence de iyice bakın.

Aynen aküyü söktaktan sonra başladı bu sıkıntı ama rolantide yerinde durmuyı yavaş iniyo bazen sabit kalıyo ustda o yüzden bogaz kelbeğinden diyo sanırım

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Geri