Honda go GPS sinyali HK.

Aracınız
Civic FC5 2018
Ayarlar kısmında GPS anteni in karşısında kırmızı yanıyor anten yokmu acaba bu elegance larda Ekli dosyayı görüntüle 254816

SNE-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Merhaba 2017 fc5 elegance in uzerindeki teybi sokup Bi arkadaştan honda go taktım GPS sinyali görünmüyor saat tarih ayarı değişmiyor. Yardımcı olabilirmisiniz. Ekli dosyayı görüntüle 254750

Siz gibi bende bir arkadaştan Honda Go alıp takmayı düşünüyorum, GPS sorununu çözebildiniz mi? Aksi taktirde navigasyon işlevsiz olacaktır.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Aracınız
Civic FC5 2018
bu gps aranıyor sorununu çözen var mı? herşeyi denedim ama bit türlü çözülmedi. örnek gps ayarlansın mı diye bi yer bulamadım?

Aracınız
Civic FC5 2018
Arkadaslar sorunu cozemedim ama cok yaklastim :) Burda da bazi arkadaslarin soyledigi gibi, sonradan taktirdigim ickn anten yok arkadaslar. Gps araniyor demesinin nedeni bu. Ama nasil bir anten alincak ve nereye gakilacak onu bulamadim daha :))

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Arkadaslar sorunu cozemedim ama cok yaklastim :) Burda da bazi arkadaslarin soyledigi gibi, sonradan taktirdigim ickn anten yok arkadaslar. Gps araniyor demesinin nedeni bu. Ama nasil bir anten alincak ve nereye gakilacak onu bulamadim daha :))
Hocam Gps anteni küçük kare bir aparat. Cihazın arkasından yeri vardır. Ona uygun almalısınız. İnternette satılıyor. Bir videoda takmasını anlatmış. Ya ön camın orta üst kısmına yapışır veya ön göğsün sağ ön veya sol önnüne yapıştırılır. Yalnız camdan uyduyu görecek pozisyonda olmalı.

Faaliyet Ayn-ı Lezzettir...

Geri