Honda Go multimedya CarPlay destekliyor mu?

Ad Soyad
Hm
Aracınız
Civic FC5 2019
2 gün önce 2019 Model makyajsız kasa, Elegance donanım bir civic aldım. Multimedya da aradığım özelliklerden birisi de Android Auto, hiç bir yerde bu multimedya ile ilgili bir şey bulamadım. Sorum şu, Honda Go multimedya'da Android Auto var mı? 1000067463.jpg

Multimedyam bu.

Ayrıca çözünürlüğü bu kadar kötü beklemiyordum. Ekranın çözünürlüğü cidden berbat. Neden 2019 bir araca böyle bir multimedya koyarsın ki?

Son düzenleme:
Ad Soyad
ömer yılmaz
Aracınız
Civic FC5 2017
Merhaba navigasyon u çalışıyor mu? Bir süre sonra o da bozuluyor. Güncelleme de sıkıntı ben şahsen bulamıyorum. Sizin ki çalışıyorsa bana kart içindeki dosyaları atabilir misiniz? omeryilmaz1907@yahoo.com.tr

Ad Soyad
Mehmet osman ünlücömert
Aracınız
Civic FC5 2019
2 gün önce 2019 Model makyajsız kasa, Elegance donanım bir civic aldım. Multimedya da aradığım özelliklerden birisi de Android Auto, hiç bir yerde bu multimedya ile ilgili bir şey bulamadım. Sorum şu, Honda Go multimedya'da Android Auto var mı? Ekli dosyayı görüntüle 271938

Multimedyam bu.

Ayrıca çözünürlüğü bu kadar kötü beklemiyordum. Ekranın çözünürlüğü cidden berbat. Neden 2019 bir araca böyle bir multimedya koyarsın ki?
Aynı model araca bende sahibim 1 ay kadar oldu alalı apple car play ve android auto desteklemiyor. Executive paketteki multimedya daha farklı. Malesef elegance modeldeki berbat bi multimedya.

Ad Soyad
Hm
Aracınız
Civic FC5 2019
Merhaba navigasyon u çalışıyor mu? Bir süre sonra o da bozuluyor. Güncelleme de sıkıntı ben şahsen bulamıyorum. Sizin ki çalışıyorsa bana kart içindeki dosyaları atabilir misiniz? omeryilmaz1907@yahoo.com.tr
Merhabalar, navigasyonum çalışmakta, fakat aracımla babam işe gitti. Müsait bir zamanda E-posta adresinize gönderebilirim.

OnePlus 9 5G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ad Soyad
Hm
Aracınız
Civic FC5 2019
Aynı model araca bende sahibim 1 ay kadar oldu alalı apple car play ve android auto desteklemiyor. Executive paketteki multimedya daha farklı. Malesef elegance modeldeki berbat bi multimedya.
Çok berbat ya, önceki aracımdaki multimedya (2012 Fluence TomTom) çok daha kaliteli idi.

Ad Soyad
Mehmet osman ünlücömert
Aracınız
Civic FC5 2019
Çok berbat ya, önceki aracımdaki multimedya (2012 Fluence TomTom) çok daha kaliteli idi.

Bu arada Nette araştırmalarım sonucu ücretli olan bi navigasyon buldum. Farklı sesleri felanda var polis noktası mobeseleri göstermesi gibi özellikleri var. Yalnız bi sorunu var ekrandaki saat tutmuyor bu navigasyonda ve ayarlıyamıyorsunuz.

Geri