honda GO Navigasyon Sd kart

Aracınız
Civic FC5 2019
selamlar sd kartımız kayboldu biz de yeni sd kart aldık kuramıyoruz yardımcı olma şansınız var mı linkteki dosya silinmiş 2019 fc5 aracımız

Kardeşim o şekilde olmuyor ben çok denedim orjinalini istiyor cihaz ben servisin birinden çıkma kart satın almıştım

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Mkk

Ad Soyad
Musa keskin
Aracınız
Civic FC5 2019
Sevgili arkadaşlar benim aracım 2019 eco elagance Galeriden almıştım 2020 de. Sonradan fark ettim cd kartının olmadığını. Yetkili servis 2100 tl. İstiyor cd.karta. Servis çalışanı yardımcı oldu bir yerden buldu aldık 450 TL’ye orjinal dedi takmış . Çalışır durumda fakat güncelmi değilmi bilmiyorum. Ayrıca güncelleme yapılması gerekiyormu? Nasıl yapılır? saat bir saat geriden takip ediyor kış saati uygulaması mı var bilemiyorum. Saat ayarı yapılıyormu yapılıyorsa nasıl olucak yardımcı olursanız müteşekkir olurum. Sağlık afiyet dilerim herbirinize

Son düzenleme:
Aracınız
Civic FC5 2019
Sevgili arkadaşlar benim aracım 2019 eco elagance Galeriden almıştım 2020 de. Sonradan fark ettim cd kartının olmadığını. Yetkili servis 2100 tl. İstiyor cd.karta. Servis çalışanı yardımcı oldu bir yerden buldu aldık 450 TL’ye orjinal dedi takmış . Çalışır durumda fakat güncelmi değilmi bilmiyorum. Ayrıca güncelleme yapılması gerekiyormu? Nasıl yapılır? saat bir saat geriden takip ediyor kış saati uygulaması mı var bilemiyorum. Saat ayarı yapılıyormu yapılıyorsa nasıl olucak yardımcı olursanız müteşekkir olurum. Sağlık afiyet dilerim herbirinize

Merhaba benim de sd kart kayıp malesef yardımcı olursanız çok sevinirim. Kartı aldığınız yer irtibat numarası paylaşırsanız ben de almak istiyorum.

Ad Soyad
fsyrn
Aracınız
Civic FC5 2018
Allah rızası için biri şu indirme linkini yenilesin ya da honda go kullanan biri varsa sd kart içeriğini göndersin. Sd kartım kayboldu, internette hiçbir yerde yedeğini bulamadım. Honda servisine gittim 2-3 bin ücret istedi. Çok mağdurum, yardım edebilecek biri yok mu?

Ad Soyad
fsyrn
Aracınız
Civic FC5 2018
Merhaba kendi 2018 civic honda go sd kart dosyalarımı buraya yükledim umarım işinizi görür indirdikten sonra klasörü açıp içindekileri sd karta kopyalarsınız

Honda Go yedek

Allah rızası için biri şu indirme linkini yenilesin ya da honda go kullanan biri varsa sd kart içeriğini göndersin. Sd kartım kayboldu, internette hiçbir yerde yedeğini bulamadım. Honda servisine gittim 2-3 bin ücret istedi. Çok mağdurum, yardım edebilecek biri yok mu?

Aracınız
Civic FC5 2019

Kardeşim o şekilde kopyalamayla çalışmıyor ben servisin birinden çıkma sd kart bulmuştum o şekilde çalışmıştı

Geri