Civic FC5 HONDA GO NAVİGASYON TRAFİK BİLGİSİ HK.

Araçta uyarı mi verdi? Yoksa siz kendiniz indirince mi fark ettiniz?

SM-A720F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Ben kendim siteye girip kontrol ettim, çünkü yaklaşık dört ayda bir yeni harita çıkıyor. Harita olarak Başarsoft'un haritasını kullanıyor.

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Civic FC5 2019
Ben kendim siteye girip kontrol ettim, çünkü yaklaşık dört ayda bir yeni harita çıkıyor. Harita olarak Başarsoft'un haritasını kullanıyor.

Teşekkür ederim. Ben de güncelleyeyim o halde.

Aracınız
Civic FC5 2019
Arkadaşlar, Honda Go Navigasyon için yeni güncelleme çıkmış, https://www.naviextras.com/shop/portal adresinden güncelleyebilir siniz.
0f6dfbd24d8b587b78c2ade6dda29d8d.jpg

Ben de güncelledim. Naviextras sitesinden üyelik aldım. Güncel paketi bilgisayara indirdim. Sd kartı bilgisayara bağladığımda naviextras uygulamasında Honda Go olarak kartı gördü. Güncelleme tamamlandı. Ama kendim bilgisayardan sd kart içindekilerin tarihine baktığımda hala 2016 görüyorum. Güncel bir dosya geldiğini göremiyorum. Acaba yanlış veya eksik bir şey mi yaptım?

Ben de güncelledim. Naviextras sitesinden üyelik aldım. Güncel paketi bilgisayara indirdim. Sd kartı bilgisayara bağladığımda naviextras uygulamasında Honda Go olarak kartı gördü. Güncelleme tamamlandı. Ama kendim bilgisayardan sd kart içindekilerin tarihine baktığımda hala 2016 görüyorum. Güncel bir dosya geldiğini göremiyorum. Acaba yanlış veya eksik bir şey mi yaptım?

Normalde bilgisayara indirdiğiniz naviextras uygulamasının sizin pc'ye taktığınız hafıza kartını görüp güncelleme var ise güncelle dediğinizde Honda Go'yu güncellemesi gerekiyor.

Aracınız
Civic FC5 2019
Normalde bilgisayara indirdiğiniz naviextras uygulamasının sizin pc'ye taktığınız hafıza kartını görüp güncelleme var ise güncelle dediğinizde Honda Go'yu güncellemesi gerekiyor.

Belirttiğiniz gibi yaptım. Sanırım henüz güncelleme gelmedi.

Belirttiğiniz gibi yaptım. Sanırım henüz güncelleme gelmedi.

Hocam güncelleme genel bir güncelleme, yeni harita yayınlandığı zaman güncelleme hakkı olan herkes yapabilir. Bir ihtimal iki yıl güncelleme süresi verilmiş olabilir eğer araç trafiğe çıkış itibari ile iki yılını doldurdu ise güncelleme yapmayabilir tabii bu bir ihtimal.

Aracınız
Civic FC5 2019
Hocam güncelleme genel bir güncelleme, yeni harita yayınlandığı zaman güncelleme hakkı olan herkes yapabilir. Bir ihtimal iki yıl güncelleme süresi verilmiş olabilir eğer araç trafiğe çıkış itibari ile iki yılını doldurdu ise güncelleme yapmayabilir tabii bu bir ihtimal.

Yok, araç 2019 model. Bir de araçta kullanarak görmek lazım. Şu sokağa çıkma yasağı biterse aracı kullanarak deneyimleme olanağımız olacak inşaallah.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Yapılacak en son şey araba navigasyonu kullanmak. Cep telefonu varken o kadar anlamsız ki...
Ne trafik var ne güncel, adres ayarlaması zor...

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Aynen öyle, araç navigasyonları çok kullanışsız. Yaşasın Google haritalar ?

Aracınız
Civic FC5 2019
Navigasyon güncelde olsa kullanışsız. Bunun yerine telefonu bağlayıp. Telefondaki navigsyonu ekranda kullanmak daha avantajlı.

Geri