HONDA hayat onda

okano

0
Aracınız
selam
ad : okan
soyad: ekim
memleket : erzincan
araç : 2015 elegance lpg otomatik

herkese hayırlı olsun allah kazasız belasız araçlara binmeyi nasip etsin inşallah. bende mayıs ayında istanbuldan 2015 elegance lpg li otomatik versiyonunu 68750 tl ye aldım. baya bi pazarlıktan sonra krom çıta, bagaj havuzu, kauçuk paspas, arka park sensörü, boya koruma ve koltuk koruma hediye ettirdim.
araçla ilgili bikaç eksik var mesela; katlanabilir aynalar koymamış, kendiliğinden kararan iç dikiz aynası yok, gözlük koyabilecek bir donanım yapmamışlar, stepne güzel koyulmuş ama yinede bagajı kısıtlamış, en önemlisi bir start stop koysalarmış econ yerine çok daha kullanışlı ve ekonomik olurmuş, econ modunu denedim ama pek kullanışlı gelmedi, birde bel desteği koymamışlar, araçta devir göstergesi görünüş açısından güzel ama otomatik araba için özellikle o büyüklükte devir göstergesi gereksiz olmuş daha kullanışlı birşey koyabilirlermiş.
ama daha önce bu seviyede araç kullanmadığım için diğer özellikleri kullanımı sensörleri 10 numara çalışıyor. 1700 km uzun yol yaptım araç yormadı diyebilirim. sadece bel desteği koyulmadığı için biraz bel ağrısı yapıyor onuda aldığım bir minder vasıtasıyla halletmeye çalıştım.
birde arkadaşlara bikaç sorum olacak
1. araçda cyclone marka dvd navi multimedya sistemi var, ama araç hareket halindeyken sürüş keyfini yaşayın diye video göstermiyor bunu nasıl kapatabilirim sonuçta arabada sadece ben seyahat etmiyorum ve yolda çocuklara bişeyler izletmek güzel olurdu.
2. cylone marka dvd navi multimedya sistemine uygun arka kafalık taktırabilirmiyim önerisi olan varmı
3. stepneyi kullanıyormusunuz? çıkartsam lastik tamir kiti koysam daha mı mantıklı olur acaba

Aracınız
[MENTION=1579]okano[/MENTION]
tekrar hayırlı olsun hocam,

1. sorunun cevabını vermiştim :)
2.sorunun cevabını bende merak ettim, çocuklar için iyi bir fikir, ama bizim çocuk koltukta oturmadığı için sürekli kol dayama bölgesinde ayakta dikiliyor, rahat izleyebiliyor ama arka koltuk fikri de güzel olur, bunu bende düşünüyorum,
3. sorunun cevabını, kendi sayfamda yazmıştım, ilk 10 gün bagajda kaldı, sonra çıkardım, lastikler kabak değilse gerek yok bence, daha öncede 2 sene lpg li kullanmıştım hep uzun yol yaparım, gerek yok bence, zaten stepne uzun mefase götürmez, kaskomuz çok şükür var kötü birşey olursa gelir çözerler sorunu, ufak sorunlar için tamir kiti var bende,

Aracınız
araci cok uyguna almissiniz.sanirim. ben 75-76 civari diye biliyordum.
veya yeni kasa cikacak diye stok mu eritiyorlar acaba.
araciniz hayirli olsun bu arada, umarim uzun yillar keyifle binersiniz

Aracınız
araci cok uyguna almissiniz.sanirim. ben 75-76 civari diye biliyordum.
veya yeni kasa cikacak diye stok mu eritiyorlar acaba.
araciniz hayirli olsun bu arada, umarim uzun yillar keyifle binersiniz

yok hocam o liste fiyatı izmitte 68 bin e elegance eco lpgli + multimedya + boya koruma fiyat almıştım.

Hondanın fiyat felsefesi çok yanlış o yüzden 2.el fiyatları hep yüksek duruyor adamlar sıfırından pahalıya 2014 model satmaya çalışıyor. Sanıyolarki bir Hondan bir tek onlara indirim yapmış. Adam Liste fiyatı 75 e gelen arabayı gidip alacağın zaman 68 e veriyor. hatta honda cem mayıs ta 3 tane arabayı 66.750 ye verdiler.

Aracınız
sifir arac almak mantiksiz gelirdi bana bu durumda gayet mantikli. bakalim yeni kasasi kac para olacak.
makyajli c180 nin en fullu 123 milyardi otesi yok yani girtlagina.kadar dolusu.
yeni kasasi 170-180 milyardan cikti.
hondada 68den 90a falan cikarsa sasirmam yani

Aracınız
sifir arac almak mantiksiz gelirdi bana bu durumda gayet mantikli. bakalim yeni kasasi kac para olacak.
makyajli c180 nin en fullu 123 milyardi otesi yok yani girtlagina.kadar dolusu.
yeni kasasi 170-180 milyardan cikti.
hondada 68den 90a falan cikarsa sasirmam yani

bizde böyle satış politikaları oldukça daha çoo0o0ok zam gelir. Adamlar eskiyi ucuzlatmıyorlar yeniyi pahalandırıyor.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=1579]okano[/MENTION]

Hoş geldiniz, sorularınızın cevapları forumda mevcut, multimedya cihazların bazılarında video izlemeyi kısıtlayan özellik menüden açılıp kapatılabiliyor, keyifli forumlar.

Geri