Honda hb Sport 1.5 benzinli 185 BG Bilgi

Aracınız
Benim agresif kullanımıma göre ort. 8 litre 9000 km oldu..uzun yolda 110-120 6 litrelerde..fd6 dan sonra bariz konforlu. Fd6 benzinliden ş.içi az yakıyor..şu an ön göğüs kısmından bozuk tırtıklı yollarda titreşim sesi geliyor..lastik sesi 110 -120 civarı geliyor ve camların çevçevesi piano black kaplama yapılmış dışarı kenardan çıkıyor belli yerlerde..fitili çekip tekrar eski haline getirdim.piano black kaplamanın altı krom kaplama sanırım.arka bağaj lastik koyulan çukur yer yalıtımsız vurunca teneke sesi geliyor. Oraya kaplama yapmak gerekiyor.. valla ilerde başka sorun çıkar mı bilmiyorum. Şu an bunlar modelin tespit ettiğim sıkıntıları.ama fd6 ve fb7 ile bu araç çok farklı..

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
[MENTION=923]BOMBOM41[/MENTION], aracın içini dışını çok beğendim ben. Hatchback araç fakat baya geniş geldi bana sedan araçtan sonra çok sıkıntı çekmeyeceğim. fd6 kullanıp eksikliğini hissedeceğim şey ekonomi olacak muhtemelen. lpg li aracım 20-25 kuruş yakıyor. Atmosferik motordan sonra artık turbo yada dizel gücünü istiyordum. Bakalım yıl sonuna kadar audi a3 dizel sedan ile civic hb arasında seçim yapacağım.

Aracınız
Bir gercek varki oda CVT denilen o berbat kayışlı aktarma organı. Honda ya hic mi hic yakışmıyor. Bu şanzuman ile 185 bg lik bir arac kullandığınızı sanıyorsanız yanılıyorsunuz.

Geri