• Forumumuzun gelişimini ve ayakta kalmasını desteklemek için, Özel üye olabilir veya Sticker alabilirsiniz, detaylar için lütfen TIKLAYIN!

Honda için en iyi kasko şirketi hangisi? Kasko yaptirirken neler dikkat edilmeli ?

Katılım
13 Şub 2015
Mesajlar
2
Tepki puanı
0
Merhaba arkadaşlar;

Hemen hemen çoğumuzun yaptırmış olduğu fakat sözleşmesini dahi okumadığımız sigorta poliçesinin farklı şirketlerden genellikle farklı tutarlarda fiyat alıyoruz.
Benim sormak istediğim poliçelerde dikkat edilmesi gereken noktalar nelerdir? hangi sigorta şirketi tercih edilmeli?
Bilgisi olan arkadaşlar bizleri aydınlatabilir mi_?

Teşekkürler...
 
Katılım
21 Tem 2014
Mesajlar
513
Tepki puanı
0
Konum
Esenyurt
İçeeisinideki maddelere göre Değişiyor ne kadar çok madde o kadar çok para demek kasko yaparken dikkat edilmesi gereken birde honda nın anlaşmalı olup olmadığı tüm kasko Şirketleri genelde aynı Şartları sunuyor ve içindeki maddeleri azaltıp arttırmak size kalmıştır ama dediğim gibi Honda'nın anlaşması olup olamadığına dikkat edin benim kaskom en dolusu yani Anahtarı üstünde bile bıraksam kaskosa 1.000.000₺ ye kadar karşı Tarafın hasarını felan karşılıyor


Instagram.com/Superarabalarturkiye
 
Katılım
17 Mar 2015
Mesajlar
100
Tepki puanı
0
Ben axa dan yaptırmıştım iyiki de yaptırmışım geçen on cam kasko dan honda bora da değiştirirken bazı kasko firmalarının cam parasının ve masraflarının %75 gibi oranlara kadar kısmını karşıladığını gerisini cepten odemek zorunda kalındığını öğrendim. ..ama axa lı olarak ben hiç para vermemiştim. ..Bunun gibi çok örnek verenler olacaktır. ..tabi tercih meselesi benim kasko 1.100 tl idi

SM-N7500Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
 
Katılım
7 Mar 2014
Mesajlar
787
Tepki puanı
17
Konum
Ataşehir / İstanbul
Bir kere honda için değil, yani marka bazli bakmamak gerek. Klozlar önemli

Servis anlaşmalı olması, size verdiği yan hizmetler (kiralık araç....vb), teminat kapsamlari ve limitleri

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
 
Katılım
13 Şub 2015
Mesajlar
23
Tepki puanı
0
Ben gecen sene 1250 ye gunes sigortadan yaptirdim bu sene hasarsizlik indirimi de olmasina ragmen 1400/2000 araliginda fiyat aldim bu normali arkadaslar ?
INDIRIMI E RAGMEN FIYATLAR BU SENE ARTMIS GIBI .KAskosunu bu sene yaptiranlar fiyat paylasabilirmi ?
 
Katılım
21 Ocak 2014
Mesajlar
829
Tepki puanı
8
Konum
bursa
Kaskoda yaş meslek şehir gibi birsürü etken vardır. Tabii kasko hasar karşılama değerleri, orjinal parça kullanımı, hukuki mesüliyet (şimdiki moda bu. Kazaya sebep olduysanız karşı taraf size maddi manevi tazminat davası açabiliyor. Çoğu kaskoda bu madde yok). Gibi değerleri kısarak ucuza poliçe üretiyor. Hasar karşılama değerleri önemli. Bana 50bin tl toplam bedelli kasko önerdiler. Okumasak ucuz diye atlıcaz. Dikkatli olun.
 
Üst