Honda^^m

Ozzi

0
Aracınız
Civic FD6 2009
Sol far, tampon, panjur, çamurluk davlumbaz, sol çamurluk orjinal degisim sonrası yansıyan hasar kaydı 5800 TL. Suç %100 karşı tarafta çıktı.

niente è più importante di te..

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Sol far, tampon, panjur, çamurluk davlumbaz, sol çamurluk orjinal degisim sonrası yansıyan hasar kaydı 5800 TL. Suç %100 karşı tarafta çıktı.

Geçmiş olsun (y)

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

Gelmiş geçmiş olsun.

Ozzi

0
Aracınız
Civic FD6 2009
Dün aracım anlaşmalı servisten çıktı ama yapılan işçilik çok kötü. Resimlere dikkatli bakıldığında boyada büyürler var ve vernik akmış. Baştan sağma boya yapmışlar. Yarın tekrar autokinge birakicam hatalarını düzeltmeleri için. Hayır anlamadığım araç müşteriye teslim edilmeden önce koskoca kurumsal firmada kimsemi son kontrol olarak gözden geçirmez.IMG_20191001_025958.jpegIMG_20191001_025826.jpeg

Absürt Paranoyak Medya

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@Ozzi İşçilikleri gerçekten kötü (n)

Volkan Dizge

0
Yönetici
Ad Soyad
Volkan Dizge
Aracınız
Civic FD6 2011
Dün aracım anlaşmalı servisten çıktı ama yapılan işçilik çok kötü. Resimlere dikkatli bakıldığında boyada büyürler var ve vernik akmış. Baştan sağma boya yapmışlar. Yarın tekrar autokinge birakicam hatalarını düzeltmeleri için. Hayır anlamadığım araç müşteriye teslim edilmeden önce koskoca kurumsal firmada kimsemi son kontrol olarak gözden geçirmez.Ekli dosyayı görüntüle 254513Ekli dosyayı görüntüle 254514

Absürt Paranoyak Medya

1 defa autoking e aracımı bıraktım yala silktim.Dediğiniz gibi işçilik namına bişey yok.Tamirleri düzgün yapmıyorlar ,boya desen daha kötü yıkama da boyası atmıştı eski aracımızın. Gelmiş geçmiş olsun

06 HONDA 2234

Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Autoking şimdiye kadar denk geldiğim gelmiş geçmiş en berbat firmadır. Sigorta şirketlerini kafaya alırlar sigortacılar habire autoking e müşteri yönlendirir aman ha diyeyim 2012 yılında babamın eski kasa hyundai i30 unu asansöre sıkıştırıp pert ettiler. Sonra dükkan sigortasından sıfır araba parası verdiler ama o zamanlar i30 un kasası değiştiği için sıfır araba almaya yetmiyordu, benim eski getz in aynasını kamyon çarpıp kırdı, autoking de yan sanayi ayna takmışlar tahta gibi esniyordu yaptıkları boya basınçlı su ile ilk yıkamada komple kalkmıştı aynada hiç boya kalmamıştı. Hatta kazayla aynanın siyah plastik olması gereken sapını da boyamışlardı. Daha sonra lanet ettim gittim kendi kaportacı Erol usta ma aynayı boyattım o şekilde basınçlı su ile defalarca yıkadım garaj kapısına sürttüm boyaya hiçbirşey olmamıştı

Autoking pişmanlıktır.

Kusurun yüzde 100 karşı tarafa çıkması doğru karar çünki sizin arabanıza sürücü tarafından vurmuş. Arabanıza sürücünun oturduğu şoför mahalli tarafından yada arkadan çarparlar ise kusur genelde tamamen karşı tarafta olur. Tramer 5800 ucuza bile gelmiş Honda ların kaza masrafı genellikle oldukça yüksek, geçen sene kız kardeşim sıfır kilometre renault clio yu ön kaput, sol çamurluk, ön tampon, ön far, sis farı, ön panjur, kaput bağlantı menteşelerine kadar paramparça etti kamyonun kasasının köşesindeki demire clio ile dönerken kanca atmış takılmış kamyonda çekip sürüklemiş arabayı kaputun ucundan tutup kaportayı dökmüş yere yürüyen aksamda radyatör vs. hiçbir problem yoktu boya işini biraz kazık fiyata yapan bizim Erol usta ya 5000 lira verdik 1500 lirası sırf boya idi sanırım parçalar 3500 lira tuttu.

Ozzi

0
Aracınız
Civic FD6 2009
Autokinge ufak çizik mini onarım için gitmeyi düşünüyordum. Ama bu yaptıkları isciliklerden sonra daha kapısından geçmem. Keşke yetkili servise verseydim. Belki trameri daha fazla şişirirlerdi ama en azından bunlardan daha iyi işçilik yaparlardı.

Absürt Paranoyak Medya

Geri