Honda sensing

Aracınız
Civic FC5 2018
arkadaşlar bende 2018 cıvıc sedan var aracıma sensing (algılama) sistemi taktırmak istiyorum. bu sistemi aracına montaj ettiren varmı. varsa iletişim bilgilerini talep ediyorum

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
arkadaşlar bende 2018 cıvıc sedan var aracıma sensing (algılama) sistemi taktırmak istiyorum. bu sistemi aracına montaj ettiren varmı. varsa iletişim bilgilerini talep ediyorum

Aracınız
Civic FB7 2013

Büyük ihtimalle yoktur cunku servisler o işi yapamaz Honda TR illa ki biliyordur ama ilgilenmez zira Avrupa pazarına sattıkları yani ihraç ettikleri FC5 Civic Sedanlar %99 ihtimalle Sensingli yani onlar var bize yok anlamak güç. Bende zaten bize Sensing olmadığı icin beklemiştim 3 sene geçti halen gelmedi Sensing talep edende var sonuçta getirsene işte. :unsure:

Moderatörün son düzenlenenleri:
Yasaklanması lazım bu tür aktif güvenlik sistemi olmadan araç satışı yapılmamalı. Tıpkı esp, lastik basınç göstergesi zorunlu olduğu gibi..

SM-N960F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri