Honda servis indirimi hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Merhaba arkadaşlar,

Servislerden filo mantığı ile indirim almaya çalışacağız, servisler ile pazarlık edebilmek için araç potansiyeli hakkında bilgi sahibi olmamız gerekiyor. Yetkili servis hizmeti almayı planlayan arkadaşlardan ricamız aşağıda linkte yer alan formu doldurmaları. İlk aşamada Ankara İstanbul ve İzmir servisleri ile görüşmeyi planlıyoruz, bu şehirlere yakın diğer şehirlerden de katılım sağlamak isteyen arkadaşlar forma lütfen şehirlerini ve servis almayı planladıkları şehirlerini belirtsinler.

zero

0
Bu vicdansız servislere bir ders vermek gerekiyordu zaten, çok iyi düşünmüşsünüz.
Ama diğer iller için de bir emsal değeri olsa keşke :cautious: neyse... hele siz indirimi koparın da, kendim indirim almış kadar sevinirim, yalansız...

Aracınız
Honda CRV
Forum dolduruldu umarım desteğimiz olur, diğer illerde olmasada bahsettiğiniz 3 ile faydamız dokunursa ne mutlu. Teşekkürler ilginize :)

Ltf

Aracınız
Civic FC5 2016
Doldurdum ben de. Konuyu mümkün olduğunca gündemde tutup araç sayısını artıralım

Aracınız
Bende dondurdum. Daha önce peugeot aracım varken böyle bir uygulama yapmıştık. İnşaallah sembolik bir indirim yapmazlar.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Civic FC5 2018
Merhaba arkadaşlar,

Servislerden filo mantığı ile indirim almaya çalışacağız, servisler ile pazarlık edebilmek için araç potansiyeli hakkında bilgi sahibi olmamız gerekiyor. Yetkili servis hizmeti almayı planlayan arkadaşlardan ricamız aşağıda linkte yer alan formu doldurmaları. İlk aşamada Ankara İstanbul ve İzmir servisleri ile görüşmeyi planlıyoruz, bu şehirlere yakın diğer şehirlerden de katılım sağlamak isteyen arkadaşlar forma lütfen şehirlerini ve servis almayı planladıkları şehirlerini belirtsinler.

(y)

Aracınız
Civic FC5 2018
10000 bakimi yaptiracagim onumuzdeki ay, insallah birseyler elde edilebilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri