Honda servis indirimi hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aracınız
Civic FC5 2018
benimki benzinli 950 son olur dediler daha gitmedim, kisiye göre mi fiyat cikariyorlar nedir.

FC5_ELEGANCE

Haftaiçi telefonla arayıp randevu alırken fiyatı sormuştum. 1.000 TL demişlerdi. Bakım sonrası ödeme yaparken ilave indirim yaptıklarını belirttiler. Açıkçası ben de bilemedim

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Haftaiçi telefonla arayıp randevu alırken fiyatı sormuştum. 1.000 TL demişlerdi. Bakım sonrası ödeme yaparken ilave indirim yaptıklarını belirttiler. Açıkçası ben de bilemedim

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
500 km kaldi bakima gidince bende biraz sıkıştırim bakim nekadar düşecekler.

FC5_ELEGANCE

Aracınız
Arkadaşlar formu doldurali epey oldu, ilk sayfadan buraya kadar okudum ama Ankara için birşey göremedim, konuşuldu ve olumsuz yanıt mı alındı yoksa konusulmadimi

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Arkadaşlar formu doldurali epey oldu, ilk sayfadan buraya kadar okudum ama Ankara için birşey göremedim, konuşuldu ve olumsuz yanıt mı alındı yoksa konusulmadimi

Henüz konuşulmadı, @maksu hocam vaktin var ise ilgilenir misin?

Aracınız
Civic FB7 2016
1 ay önce 2016 eco elegance civic aldım. Yarın için 60 bin bakım randevusu verdiler. 2 aylık kampanya varmış. 690 lira rutin bakım 70 lira lpg bakım ve ek olarak 450 lira civarı da şanzıman yağı değişimi toplam 1250 lira dediler. Arabanın yüm bakımları bugüne kadar hep yetkili servisite yapılmış. Bakım dışında şanzıman yağ değişimini dışarda yaptırmakta bir sakınca olur mu? Fiyat daha uyguna gelir mi? Son olarak da tavsiye edeceğiniz bir yer var mıdır?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri