Honda şikayet

speed

0
Merhaba aşağıdaki yazıyı honda nın sitesinden yaz bunuda arkasında durucam sizlerinde destek olmakiçin bu konuya destek vermenizi ve .sizlerinde benzer şikayette bulunmanızı rica ediyorum bu şekilde hakkımızı alacağımızı düşünü yorum.

Merhaba Bir önceki kasa olan fb 7 kasası var seçeneklerde sunmadığınız dan* yeni civic sedanı seç mek zorunda kaldım . Araçın yakıt göstergesi çalışmıyor aracım tüplü yolda gidiyorum araç tüp de iken benzin göstergesi kendi kendine artıp azalmakta 70.bin liralık fiyasko gibi önümde duruyor* internet deki araştırmalarım sonrası bu sorunu çözen bir tamirciye ulaştım linki aşağıda . şimdi anlamaya çalıştığım ama anlayamadığım şey bu normal bir tamircinin sunduğu hizmeti honda neden eksiklik olarak arabalarını bu şekilde satışa sunuyor ve bunu ben yaptırırsam dışarıda o zamanda aracı garanti dışı bırakarak bu iş den kendini dahada karlı çıkararak hem suçlu hem güçlü durumuna düşmekte . Bu sorunumu çözmenizi ve artık aracımla yolda gider iken düzgün yakıt değerleri görmek istiyorum ve* Bu konuyu tüketici hakları ve mahkemelere kadar götürmeyi düşünüyorum . sonuç olarak bana bu aracı alırken kimse "tüplü olduğu için yakıt göstergeniz araç gider iken kafayı yemiş gibi davrana bilir bilginiz olsun" demedi.

*

İyi Çalışmalar diler en yakın zamanda çözümünüzü beklerim.

*

https://www.youtube.com/watch?v=k2FVfdrfrQg&t=179s&index=17&list=WL

*

Serhan Koparan*

*

https://www.youtube.com/watch?v=k2FVfdrfrQg&t=179s&index=17&list=WL

*

*

*

İyi Çalışmalar,

Serhan KOPARAN

SM-N9000Q cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

speed

0
Merhaba bugün mutlu han hondada honda türkiyeye yapmış olduğum şikayet için ilk telefon geldi hoda servis müdürü mesutbey cumartesi özel olarak ilgileneceği söylendi bakalım sonuç ne olacak ....

Aracınız
Bu honda nın depo sunun ölçümünden kaynaklanıyor. Benim anladıgım kadarıyla depoyu doldurdugunuzda Benzini dogru bir şekilde ölçüyor ve benzin ibresinde görüyosunuz. Sonrasında birdaha depoya bakmıyor yapılan yol ve yakıt tüketimini hesaplayıp depoyu düşürüyor,siz lpg de kullansanız bile yakıt göstergesi düşüyor sürekli. bunun çözümü bir modül takıyorlar her kontagı açtıgınızda o modül depodaki benzini ölçtürüyor ve dogrusunu gösteriyor. Burada honda şunu yapmalı lpg taktıgı her araca lpg kiti ile birlikte bu modülü de takmalıdır. 100tl gibi bişey tutuyormus sanırım tabi servis kaça takar bilmiyorum.

Aracınız
Bu honda nın depo sunun ölçümünden kaynaklanıyor. Benim anladıgım kadarıyla depoyu doldurdugunuzda Benzini dogru bir şekilde ölçüyor ve benzin ibresinde görüyosunuz. Sonrasında birdaha depoya bakmıyor yapılan yol ve yakıt tüketimini hesaplayıp depoyu düşürüyor,siz lpg de kullansanız bile yakıt göstergesi düşüyor sürekli. bunun çözümü bir modül takıyorlar her kontagı açtıgınızda o modül depodaki benzini ölçtürüyor ve dogrusunu gösteriyor. Burada honda şunu yapmalı lpg taktıgı her araca lpg kiti ile birlikte bu modülü de takmalıdır. 100tl gibi bişey tutuyormus sanırım tabi servis kaça takar bilmiyorum.

serviste lpg takılan her araçta bu modül takılıyor diye biliyorum ki benim aracımda var bu kadar büyük ve abartılacak bişey değil bence

Aracınız
serviste lpg takılan her araçta bu modül takılıyor diye biliyorum ki benim aracımda var bu kadar büyük ve abartılacak bişey değil bence
Videodaki modül ile servisin taktığı modül cok farklı sizin dediğiniz lpg ile giderken benzin göstergesi düşüyor kontağı acıp kapatınca Benzin göstergesinin normal seviyeyi göstermesini sağlıyor (benim aracım her zaman bunuda yapmıyor) bu sorun gerçekten benimde canımı sıkıyor video daki modülü bir yerden sordum 400 tl dedi arkadaşım 120 tl fiyat almış ama sorun şu bu modülü biz taktırdığımızda aracın garanti dışı kalması arkadaşımızın dediği gibi ya servis taksın bu modülü yada garanti dışı kalmasın bu konunun sonucunu merak ediyorum gerçekten

speed

0
Servislen bugün yine telefonla aradılar durumu konuştum servisin takdığı kitin sadece ilk kontak cevirmede doğru gösterdiğini ama çalıştıkdan sonra göstermediğini söylediler bende budurumla ilgili çok rahatsız olduğumu ve internet üzerinde geniş kitlelerle honda kullanıcılarına ulaşarak bu u tüketici hakları ve mahkemelere taşıyacağı ı belirttim ben 100 lirayo çöpten toplamıyorum ve sizlerde lütfen honda türkiyeye sizde aynı şekilde şikayetlerinizi dile getirin buşekilde çözüm bulunacaktır . Belki ozaman bu kiti araçlarını çağırarak ücretsiz bile takarlar 1 kili 1 kişidir ...

Geri