HONDA TIP 2 SOGUTMA SUYU

Aracınız
Civic FB7 2014
internetten 1 litre hazir tip 2 sogutma suyu alabilecegim yerli site biliyor musunuz? Aracimda yedek olarak dursun istiyorum.. su eksilirse sadece su veya sadece antifiriz koymamak gerekiyor diye arastirdim..genelde amazon.com da falan var,servislerin fiyatlari da malum.. bilgisi olan modlarimiz vardir illa..

internetten 1 litre hazir tip 2 sogutma suyu alabilecegim yerli site biliyor musunuz? Aracimda yedek olarak dursun istiyorum.. su eksilirse sadece su veya sadece antifiriz koymamak gerekiyor diye arastirdim..genelde amazon.com da falan var,servislerin fiyatlari da malum.. bilgisi olan modlarimiz vardir illa..

Sadece servisten alabilirsiniz onu, bagajda dursun diyorsanız inorganic castrol mavi renkli antifiriz alın koyun

EK1 - ES7 - EP2 - FD6

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Sıvı malzemelerin yurtdışı kargolaması özel ithalat iznine tabi olduğundan amazon.com’daki uygun fiyatlardan alım yapamıyoruz maalesef. Türkiye’den almak istiyorsanız sadece servislerde var ve 1 lt.si 50 tl isi en son.
Ancak FB7lerde antifriz değişim periyodu 10 yıl/200bin km, bu açıdan bakarsanız araçta arıza yoksa sıvı seviyesine müdahale etmeyin bence.

Aracınız
Civic FB7 2014
Aracta ariza yok sadece tedbir amacli 1 lt bagajda olsun istiyorum..olasi su eksiltme falan olursa elimin altinda olsun diye..karisimi kendim %50 saf su %50antifriz seklinde yapsam ,mavi antifiriz mi kullanmali..

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Aracta ariza yok sadece tedbir amacli 1 lt bagajda olsun istiyorum..olasi su eksiltme falan olursa elimin altinda olsun diye..karisimi kendim %50 saf su %50antifriz seklinde yapsam ,mavi antifiriz mi kullanmali..
Bazısında mavi, bazısında yeşil olabiliyor. Kafanız rahat olsun diyorsanız servisten orjinal alabilirsiniz, orjinal tip2 zaten hazır karışım, ayrıca suyla karıştırmaya gerek olmuyor.

Geri