Honda Xenon Far

Aracınız
Arkadaslar öncelikle selamunaleykum.Daha önce de bu konuya benzer bir baslık açmıştım.Fakat sorum farklı olacak
dcdf902b43b1e3e5e07fb087c5582ee7.jpg
benim araç dream olduğu icin gözlerim eski civicigimden alışmış xenon farlara suan ki fb7'ye de düşünüyorum resim de gördüğünüz alet bizim araçlara olur mu acaba yardımcı olursanız cok sevinirim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Aracınız
Hocam arkadaşların dediği gibi arama yapsanız rahatlıkla aradığınız bilgiye ulaşacaksınız ;)

Linkte bulunan xenon işinizi görecektir.

http://civictr.com/showthread.php/355-Photon-6000-k-xenon!

İsminiz Turgut galiba benden yaşça buyuk olduğunuzu bildiğimden dolayı Turgut abi diye hitap ediyorum bundan sonra bir sorun olmazsa :) Teşekkürler cok aradim fakat bulamamıştım bu linki bir tane daha var buna benzer orada da benim sıkıntım yazmıyordu bu link baya yardımcı oldu sağolun.

Can

0
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
[MENTION=2423]erdoganbatu[/MENTION] yanlis anlasilmasin konu kalabaligi olmamasi acisindan toplu tutmaya calisiyoruz. İpin ucu kacarsa tutamayiz bir daha :) Eger xenon istiyorsaniz [MENTION=442]Hakan Uzun[/MENTION] un sattigi bi xenon mercekli farlari almanizi oneririm. En iyi performansi onlarla alirsiniz

yau

0
Kataloglarda gordugum kadari ile dream pakette mercek yok, premiumda mercek var xenon yok , elegance ve executive pakette mercekli far yükseklik ayarli xenon var. Dream paket için söylediğim doğru ise xenon takmak karsidaki sürücüler için rahaatsiz edici

Aracınız
Kataloglarda gordugum kadari ile dream pakette mercek yok, premiumda mercek var xenon yok , elegance ve executive pakette mercekli far yükseklik ayarli xenon var. Dream paket için söylediğim doğru ise xenon takmak karsidaki sürücüler için rahaatsiz edici

Honda'da mercek değilde projektör lens sistemi yazar ve makyaj ile birlikte tum donanımlarda vardır :) Yeni yılda elegance almayı düşünüyorum zaten

Aracınız
Hocam forumda konusu acilmiş photon yapmış birisi cok hoşuma gitti orjinalinden dahi daha karizmatik duruyor yeni yılda elegance alma sansim var almazsam yaptıracam konu acarim yaptırınca

Aracınız
Hocam gidin orjinal takın yazık günah arabaya 50 60 bin tl lik araca gidipte 200 300 tl lik far takmakta akıl karı değil bu xenon dışarda ki insanlardan çok sizin gözlerinizi bozar.

Geri