Honda Yetkili Servis Aksesuar Fiyat Teklifi - YARDIM

Aracınız
Sol sis farımın camı kırılmış. Başka bir sorunu yok ama servis cam yok komple sis farı değişcek diyor fiyat vermediler telefonda ama forumdaki arkadaşlar 1000 lira demiş tanesine. Nasıl olcak bu iş camı bulamazmıyım? Kasko delinir değil mi her türlü 1000 lirada. Yan sanayide bulamadım nette şimdilik
Benim de sağ sis far camı kırık bulamadım. Artık önemsemiyorum. Görmezden geliyorum. Vizede hafif kusur yazıyor sıkıntı yok

Sol sis farımın camı kırılmış. Başka bir sorunu yok ama servis cam yok komple sis farı değişcek diyor fiyat vermediler telefonda ama forumdaki arkadaşlar 1000 lira demiş tanesine. Nasıl olcak bu iş camı bulamazmıyım? Kasko delinir değil mi her türlü 1000 lirada. Yan sanayide bulamadım nette şimdilik

Geçen sene benim sağ sis camı kırılmıştı çıkmacıdan orjinal 100 tl aldım. İst

https://www.sahibinden.com/ilan/yed...s-lambasi-orjinal-fabrikasyon-312141772/detay

Son düzenleme:
Aracınız
komple sisleri değiştirseniz olmaz mı ?

yan sanayi falan taksanız ?

fd6 için imkan varda fd7 ler için bakmadım valla :)

Aracınız
Geçen sene benim sağ sis camı kırılmıştı çıkmacıdan orjinal 100 tl aldım. İst

https://www.sahibinden.com/ilan/yed...s-lambasi-orjinal-fabrikasyon-312141772/detay

Hocam mesajınızı yeni gördüm ama çok ilginç birşey olmuş o attığınız linkteki sisler var ya onları aldım ben o gün :) ilanda 375 diyor ben 270e aldım çiftini bitanede yedeğim oldu. Buarada servis sis fiyatının tanesi 1300e yükseltmiş!!! dedi başka bir arkadaş bilginiz olsun daha iki hafta önce. Denk getirirseniz benim gibi uygun bir çıkma hemen alın yedekte dursun :)

Aracınız
Benim de sağ sis far camı kırık bulamadım. Artık önemsemiyorum. Görmezden geliyorum. Vizede hafif kusur yazıyor sıkıntı yok

Yağmurda çamurda sıkıntı olur hocam 100 -150 liraya kapağı satıyolar camıyla. Hatta gebzede japoncu bir adam orjinal olduğunu iddia etti ama arkası boş sadece kapak ve cam olan kısım tanesi 150 demişti

Geri