Hondadan anlayan guvenlicek bir yer

Gökay bu Honda İstanbul dediğin kişiler zaten çift kurtlardan çıkma kişiler sezgin ferdi Nihat yunus isimleri ,abone olduğum yer, adamları savunmak değil amacım. Ben ne unutulanlari gördüm akuyu sokup montaj yapmadan gönderenler var yani sabitleme den üst demirini.

Başka özel Honda servisteki mi var maslakta ?

Honda madness
Verdiğin misilleme normal mi sence bi düşün istersen hocam Akü sabitlememek ile direksiyon mafsalı bağlantısı yapma mak aynı şey mi o mafsal sayesinde hareket ettiriyor yön veriyor sun Araca

SM-A715F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Verdiğin misilleme normal mi sence bi düşün istersen hocam Akü sabitlememek ile direksiyon mafsalı bağlantısı yapma mak aynı şey mi o mafsal sayesinde hareket ettiriyor yön veriyor sun Araca

Hocam bu direksiyon mafsalinin bağlanmadigini ne zaman farkettiniz. Bu bağlı değilse araca yön verememeniz ve o iş yerinden çıkamamaniz gerekirdi. Allah korusun trafikte çok büyük sorunlar meydana gelebilirdi.

Hocam bu direksiyon mafsalinin bağlanmadigini ne zaman farkettiniz. Bu bağlı değilse araca yön verememeniz ve o iş yerinden çıkamamaniz gerekirdi. Allah korusun trafikte çok büyük sorunlar meydana gelebilirdi.
Aracı aldıktan 50 dk sonra fark ettik trafik vs Eve gelmem tuttu 40 45 Kilometre yolu

Paspasın oradan pedalların arkasında bulunan plastiği söktüm kontrol ettim mafsal dişliye oturtulmuş sabitleme vidasi ve somunu yoktu yerinde şansa kadere Eve geldim de kontrol edeyim dedim gördüm evimin üst sokağında hem tanıdığım hem bildiğim ustalar vardı onlara baktırdım sabitleme vidası ve somunu alıp takıp sıktı parasını da almadı zaten takınca

Ama ona o fabrika sabitleme vidası somunu koymuş yerinden çıkmasın diye usta sökerken sökmüş kutuyu çıkarmak için de takınca niye takmamış

mturker

Özel Üye

Üstad takildigin şeye bak ya
Bir milyon örnekten bir tanesini söyledim sadece.
Hata hatadır ufak büyük farketmez benc. Sonuçta farkedince emniyetli şekilde durup onarmaktir önemli olan ...

Honda madness

Son düzenleme:
Hata hatadır ufak büyük farketmez benc. Sonuçta farkedince emniyetli şekilde durup onarmaktir önemli olan ...

Honda madness
Hata hata dır diye birşey yok ben buna inanır bunu bilirim takıldığın şeye bak dediğin insan hayatı farkında mısın bilmiyorum

iyi getir aracını sökeyim mafsal bağlantısını git 50 Kilometre yol yap gel takayım sonra hata yapmışız derim

Ben bir hata yüzünden 31 yıldır engelliyim bu da not olsun buraya

Honda madness
Onu benim onarmam değil o usta nın işini düzgün yapması gerek diyelim ki bakan anlayan biri değilim ailecek bindik Araca boşa çıktı direksiyon yarımız ölü yarımız yaralı Allah korusun tabi kimsenin başına vermesin böyle bir durum rabbim

Usta hata yapmış hahaha diyip gülelim o zaman hep beraber

mturker

Özel Üye
Onu benim onarmam değil o usta nın işini düzgün yapması gerek diyelim ki bakan anlayan biri değilim ailecek bindik Araca boşa çıktı direksiyon yarımız ölü yarımız yaralı Allah korusun tabi kimsenin başına vermesin böyle bir durum rabbim

Usta hata yapmış hahaha diyip gülelim o zaman hep beraber

Kanka sen onarmiycan zaten
Allah kimseye kaza bela vermesin saygılar sevgiler aracın güzelmiş masallah kazasız belasız bin ailenle inşallah...

Honda madness

Ad Soyad
Aydın K.
Aracınız
Civic FC5 2018
Benim de el mahkum Bursa yetkili servise lpg enjektörüyle ilgili bir sıkıntı için gidip göstermem lazım ama oranın yoğunluğunu bilmiyorum. Ustayı arabaya bindirip sorunu hareket halinde göstermem lazım ama ilgi alaka orada nasıl bilen var mı? işten anlayan usta var mı? bilgisayara bağlayıp "aaa buymuş" derlerse bir şey ifade etmiyor çünkü arıza koduyla ilgili araştırmaları ben tamamladım zaten.

Geri