Hondatr den gelen sms

Aracınız
Arkadaşlar merhaba geçen günlerde Honda Türkiyeden tarafıma resimdeki gibi bir mesaj geldi. Bu mesajı alan başka bir kullanıcı varmı? Bu kasa civic ile ilgili sorunlar ne zaman sonra erecek merak ediyorum.
IMG_6807.jpg

Aracınız
Arkadaşlar merhaba geçen günlerde Honda Türkiyeden tarafıma resimdeki gibi bir mesaj geldi. Bu mesajı alan başka bir kullanıcı varmı? Bu kasa civic ile ilgili sorunlar ne zaman sonra erecek merak ediyorum.
Ekli dosyayı görüntüle 4821
Bu belli eski modeller için geçerli bı duyuruydu bizi kapsamiyor ama tam hangi model hangi araçları kapsıyordu bilmiyorum

General Mobile 4G cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

dnzkrt

0
Bütün otomotiv firmalarında bu tarz iyileştirmeler olur kimisi haber vermeden yapar. Kaizen diye sistem vardır Japonca. Bence değişiklik yaparken haber vermeleri iyi bisey sonuçta haberiniz olmadan da yapılabilir. Marka vermeyim ama aracınız rutin bakıma gittiğinde şanzımanlı yenisiyle değişebilir haberiniz olmadan bende otomotiv sektöründe çalışmadan önce sizin gibi düşünüyordum. İste hatalı araba üretmişler veya şu seri arabalar hatalı gibi ibareler kullanıyordum. Musteri algısı farklı oluyor. Ama benim bahsettiğim yönden düşünürseniz yapılanlar müşteri için sonuçta

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri