HONDA'YA ARAÇ NE ZAMAN GELİCEK

Pandemi var diyorlar ama alakası yok bence geçen seneden beri böyle. Pandemide işim tuzu biberi oldu onlar için

CLT-L09 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hmm bende Toyota Corolla Hybrid alacaktım 3 ayda 200 bin olan araç 260 bin olunca vazgeçtim mevcut FB7 Civic ile yola devam mecburen sadece pandemi değil bence zararları da fiyata ekliyorlar gibi sanki yani 3 ayda 60 bin zam başka nasıl açıklanır çözemedim.

Şimdiden hayırlı olsun size. Banada dönüş yaptı bir bayi ama 7 gün önce 211 bin tl olan araca şimdi aksesuarı ile 250 bin dediler bende istemiyorum dedim 7 günde 40 bin tl fark koydular.

Çok teşekkür ederim. Darısı başınıza insallah. Fark konusunda bayiler tamamen alıcıyı soyma peşindeler. Bayiler tutturabildigine istediği tutardan ek ücret alıyor. Benim bayi yine insaflı sanırım eğer zaman gelmediği takdirde 240.900 + 4000 alacaklar benden. Bakalım araç bayiye girdiğinde 4000 TL den indirim yaptırabilecekmiyim? Zaten ana paradan kuruş inmiyorlar

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Çok teşekkür ederim. Darısı başınıza insallah. Fark konusunda bayiler tamamen alıcıyı soyma peşindeler. Bayiler tutturabildigine istediği tutardan ek ücret alıyor. Benim bayi yine insaflı sanırım eğer zaman gelmediği takdirde 240.900 + 4000 alacaklar benden. Bakalım araç bayiye girdiğinde 4000 TL den indirim yaptırabilecekmiyim? Zaten ana paradan kuruş inmiyorlar

Hocam yanlış anlamayında millet araba bulamıyo siz pazarlık diyosunuz bayi paraya bakar ali veli farketmez emin olun size satmasa kuyrukta dolu adam var yine şükredin 4bin tl demişler aksesuara 10 15 bin fiyat çeken bayiler var kuruş inmezler malesef

2020 fc5 elegance 1.6 benzin

Bundan iki ay önce aksesuarli bulmustum bayii de sinirlenip almamistim ama simdi cok pismanim zaten yapilan aksesuarin çoğunu kendim yapicam aldiktan sonra elimdeki araci da sattim bekliyorum eylüle ne kaldi sunun surasinda

SM-M315F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hocam yanlış anlamayında millet araba bulamıyo siz pazarlık diyosunuz bayi paraya bakar ali veli farketmez emin olun size satmasa kuyrukta dolu adam var yine şükredin 4bin tl demişler aksesuara 10 15 bin fiyat çeken bayiler var kuruş inmezler malesef

2020 fc5 elegance 1.6 benzin

Pazarlık konusunda doğru diyorsun yapmıyorlar. Hatta kapora icin su an kullandığım aracın anahtarını koydum masaya onu bile kabul etmediler. Bunlardan ne koparabilirsem kardır diye düşündüm.

Ben Haziran sonu gibi bu yükselişin sürdürebilir bir yükseliş olduğunu düşünmediğimi bu forumda söyledim. Ama 13 Ağustos itibariyle bugün diyorumki yanılmışım seneye trdeki Honda fabrikasıda kapanınca şuan fc5 sahibi olan insanların araçları değerlenecek. Ve ekstra bir not bazı bayiler Eco elegance için 20 k aksesuar söylediklerini duydum.

1 yıl daha bekleyin yeni kasasını alın.
Merhaba arkadaşlar. Honda civic eco executive araç almak istiyorum fakat hiçbir bayi kapora almıyor. Bu konuda bilgi sahibi olan arkadaşlar yazabilrmi. Araçlar ne zaman gelecek veya stoklara satılmamış kaporası alınmamış araçlar ne zaman gelecek?

SM-J530F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri