Honda'ya gelecek ay zam kapıda

arkadaşlar meraba bugün terakkiyi aradım satış temsilcisinden bana 100 bine exutive ayarla dedim şaka mı yapıyon? Dedi önümüzdeki ay yanı Ağustos ya zam gelicek dedi haberiniz olsun .önceki gelen zamdada zam var dedi inanmamıştım ama geldi umarım bu gelmez.alacak arkadaşlar dikkatli olsun .

Aracınız
arkadaşlar meraba bugün terakkiyi aradım satış temsilcisinden bana 100 bine exutive ayarla dedim şaka mı yapıyon? Dedi önümüzdeki ay yanı Ağustos ya zam gelicek dedi haberiniz olsun .önceki gelen zamdada zam var dedi inanmamıştım ama geldi umarım bu gelmez.alacak arkadaşlar dikkatli olsun .

her ay honda 2-3 koyuyor uste boyle nereye kadar gıdecek ınsanın ıcı acıyor cıdden

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Geçenler de tüm markaların fiyatlarını inceledim, şu anda fiyat ve donanım olarak bakıldığın da öncelikli alınabilecek araç Toyota Corolla 50. yıl.
Honda Türkiye nin araçlarına koysa 130 bin lira isteyeceği şerit takip, çarpışma önleyici sistem gibi extra bir çok özelliği mevcut.
Civic için hakkından fazla rakam isteniyor.

Aracınız
Geçenler de tüm markaların fiyatlarını inceledim, şu anda fiyat ve donanım olarak bakıldığın da öncelikli alınabilecek araç Toyota Corolla 50. yıl.
Honda Türkiye nin araçlarına koysa 130 bin lira isteyeceği şerit takip, çarpışma önleyici sistem gibi extra bir çok özelliği mevcut.
Civic için hakkından fazla rakam isteniyor.

Aynen hocam artık bu yıl ki rakamlardan mıdır yoksa segmentindekilerden geri düşerse kalitesiz hissi uyandırır korkusundan mıdır bilinmez ama hem bizdeki vergiler fiyatları uçuruyor hem de bu iş için herhangi bi engel yok adam istediği politikayı uygulayabiliyor

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
onların fiyat güncellemesi bitmez :) fiyat artırıyolar ki kışın kampanya yapıp, araç bu kadar dı bakın şu kadar indirim yapıyoruz diyebilmek için :eek:k:

Conk

0
Aracınız
merhaba 2017 honda cıvıc motorlu taşıtlar vergi ücreti ne kadar 1300-1600 cc arasınamı giriyor yoksa 1600-2000 cc arasında mı vergisi?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
merhaba 2017 honda cıvıc motorlu taşıtlar vergi ücreti ne kadar 1300-1600 cc arasınamı giriyor yoksa 1600-2000 cc arasında mı vergisi?

Yıllık Tutar 1.035,00 TL
İlk Altı Aylık Tutar 517,50 TL
İkinci Altı Aylık Tutar 517,50 TL

Geri