İ-mid ekran rengi değiştirme

Aracınız
Merhaba aracımı alırken ekran ayarlarını kurcalıyordum rengini kırmızı yaptım, o günden bu yana düzeltemiyorum bilgisi olanlar yardımcı olabilrmi 2012 Fb7 ingilizce menü.IMG_20150812_191452(1).jpg

Aracınız
Merhaba aracımı alırken ekran ayarlarını kurcalıyordum rengini kırmızı yaptım, o günden bu yana düzeltemiyorum bilgisi olanlar yardımcı olabilrmi 2012 Fb7 ingilizce menü.

Aracınızı hareket ettirmeden çalışır vaziyette sırasıyla Menü-Customise Settings-Display Setup-Clour a tıklayın. Her menüde eğer sıralama farklı ise alt veya üst seçeneğe geçmek için + veya - tuşlarını kullanın. Açılan ekranda Blue, Red gibi renk seçenekleri çıkacaktır. Son olarak Source tuşuna bastığınızda istediğiniz rengi ayarlamış olursunuz.

Bu ayarlama esnasın arcınızı kesinlikle hareket ettirmeyin.

Son düzenleme:
Aracınız
Aracınız
Kitapçık vardı aslında ama bakmadım, dediğiniz şekilde ayarlarını yaptım mavi oldu teşekkür ederim. Bir şey daha dikkatimi çekti ana gösterge rengini değiştireniyoruz galiba.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Kitapçık vardı aslında ama bakmadım, dediğiniz şekilde ayarlarını yaptım mavi oldu teşekkür ederim. Bir şey daha dikkatimi çekti ana gösterge rengini değiştireniyoruz galiba.

Gösterge panelinin rengi değişmiyor.

Çözüm
Aracınız
Benim arabam 2017 Fc5 executive kilometre saatinin rengi değişiyor mu ? değişiyorsa nasıl ben 1 saat uğraştım bulamadım .duv.

Aracınız
Gösterge panelinin rengi değişmiyor.

benim aracım 2017 Fc5 executive yol bilgisayarının yani kilometre saati rengi değiştirilebiliyor mu ? değişiyorsa nasıl ben 1 saat uğraştım başaramadım.
birde note2 telefonumu bluetooth olarak görüşmelere senkronize ettim fakat akıllı telefon bağlanmasını yapamadım. ekrana bağlayamadım. telefon eski olduğu için mi acaba:D
yardım ederseniz sevinirim.

Son düzenleme:

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=7344]Heimdal[/MENTION] Fc5 için emin değilim durum fb7 deki gibi olabilir, müzik sisteminin rengi değişip km gösterge paneli değişmiyor olabilir.
Bluetooth ile ilgili forumda konular mevcut inceleyerek çözebilirsiniz.

Geri