I-mid usb ekleme

Herkese merhaba 2016 executive otomatik eco aldim. Executive de navigasyon olunca kolcakta usb yok. Ama ben i-mid ekran koruyucu eklemek istiyorum. Cok fazla taktim bu eksiklige. I-mid e usb bagkantisi yapmanin bi yolu varmidir

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Servise sordum hocam cok pahaliya patlar dediler fiyatini bile sormadan kalsin dedim.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben aslinda sunu merak ediyorum I-mid in usb girisinin kablosunu komple iptal mi etmislerdir yoksa el freninin altında falan kalmismidir...bir ihtimal yani

Kolçağa usb taşımada sorunu çözmeyecek. I-mid menüsünde resim ekleme seçeneği yok. Yazılımla eklenebilir mi bilmiyorum. Bir hafta oldu bende aracı alalı executive aynı sıkıntı bende de var. Bu gün 1000 km. bakıma gittiğimde sordum I-mid den kolçağa hat yok olmaz dediler.

Xperia Z5

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Kolçağa usb taşımada sorunu çözmeyecek. I-mid menüsünde resim ekleme seçeneği yok. Yazılımla eklenebilir mi bilmiyorum. Bir hafta oldu bende aracı alalı executive aynı sıkıntı bende de var. Bu gün 1000 km. bakıma gittiğimde sordum I-mid den kolçağa hat yok olmaz dediler.

Xperia Z5

Hocam merhaba, emin şekilde konuşmuyorum sadece tahmini yazıyorum şu an. Belki usb portu aktif olmadığı için menü de pasif durumda olabilir. Basit bir durum değil tabi ön göğüsü söküp denemek. Ama deneyen usb uzatma kablosunu takan bir arkadaş yazarsa olay netleşebilir.

Haklısın hocam, birde honda bayilerinde veya servislerinde çalışan bir arkadaş bulabilsek konuya hakim, honda nın kozmik odalarındaki bilgiye vakıf. ?

Xperia Z5

Aynen deneyen birileri varsa yada denemeyi düşünüp honda ile iletisime gecen birileri en azindan bilgi alabiliriz...

Aracınız
Ben gectim servise yönlendirdi Honda efendi servise gittim tabi servisle ne alakası varsa bu durumun hic bir çözümü yok
Olayın özeti de su arkadaşlar bu çok zeki olan Honda fabrikası bize navigasyonlu araç verdiği icin lütfetmişler gerek yok demişler bunlar imid E resim koymasın aux u napacaklar takmasınlar Bluetoot sesli kontrol ne islerine yarar demişler yazılımını dahi çıkarmışlar arabanınızın hic Bi yerini sökmeyin ben denedim hic bisey elde edemedim
Siz yönü çözüm bulabilirseniz mutlaka yazın

Sent from my iPhone using Tapatalkg iki. O

Aracınız
arkadaslar merhaba honda civic 2013 de hopörler yeri ön ve arka kaç cm bilen varmı? 16 mı 13 mü ?

Aracınız
Civic FC5 2018
Herkese merhaba 2016 executive otomatik eco aldim. Executive de navigasyon olunca kolcakta usb yok. Ama ben i-mid ekran koruyucu eklemek istiyorum. Cok fazla taktim bu eksiklige. I-mid e usb bagkantisi yapmanin bi yolu varmidir

Bu konuda uzman değilim tahmini konuşuyorum. Acaba fb7 nin eski tuslu teybini taksak bu özellik ekrana çıkmaz mı bence teyp ile senkronize çalışan bir sistem çünkü aynı usb den müzik te çalabiliyor eski fb7 ler

Geri