İç Aydınlatma Sorunu (FB7)

Aracınız
Hayırlı pazarlar herkese.. Çok güzel bir pazar buluşması geçirdik herkese teşekkürler.Aracimda iç ayak Aydınlatma led tavan aydınlatmalar led aracı kitleyince orta tavan ışığı ve ayak aydınlatmalar sönmüyor yanık kalıyor.Orta ki tavan ışığını elle kapatıyoruz ama sabaha kadar ayak aydınlatmalar çalışacak akünün bitmesi muhtemel.Bu sorunu neden yapar yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ayak aydınlatmanın enerjiyi nerden çektiniz ,ben kapı sivillerinden çektim .kapı eşiklerinde,ayak aydınlatmada hangi kapı açılırsa o yanıyor

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Ayak aydınlatmanın enerjiyi nerden çektiniz ,ben kapı sivillerinden çektim .kapı eşiklerinde,ayak aydınlatmada hangi kapı açılırsa o yanıyor

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Kapıların içinden cektik tavan lambasından aldık elektriği de ama suan kitliyorum aracı ne tavan lambası nede ayak aydınlatma sönmüyor

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Kapıların içinden cektik tavan lambasından aldık elektriği de ama suan kitliyorum aracı ne tavan lambası nede ayak aydınlatma sönmüyor

Hocam olayı çözene kadar tavan aydınlatma lambasının sigortasını çıkartın aküyü bitirmeyin derim ;)

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Geri