İç aydınlatma ve bagaj ışığı yanmıyor.

Aracınız
Civic FC5 2018
Arkadaşlar merhaba. 3 gün önce aldığım fc5 (sanırım fc5) aracımın iç aydınlatma ve bagaj lambası hiçbir durumda yanmıyor. Kitapçığında lamba değişimi nasıl yapılır onlar yazıyor ama aracımı aldığımdan beri bu lambalar hiç yanmadı. Aynı sorunu yaşayan yada yardımcı olabilecek kimse var mı? Teşekkürler

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Arkadaşlar merhaba. 3 gün önce aldığım fc5 (sanırım fc5) aracımın iç aydınlatma ve bagaj lambası hiçbir durumda yanmıyor. Kitapçığında lamba değişimi nasıl yapılır onlar yazıyor ama aracımı aldığımdan beri bu lambalar hiç yanmadı. Aynı sorunu yaşayan yada yardımcı olabilecek kimse var mı? Teşekkürler

Aracı sıfır mı aldınız ikinci el mi?

Aracınız
Civic FC5 2018
ampulleri mi değiştiniz değişim yaptıysanız sigortası atmıştır
Aracı aldıktan sonra hiç bir yerine dokunmadım henüz. Sonradan farkettim. Sigorta ama şüpheleniyorum bende açtım kutuyu ama anlamadım sigorta attı mı atmadı mı? Şuanda iç lambaların hiçbiri yanmıyor

Moderatörün son düzenlenenleri:

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Bende led taktım iç lamba tutukluk yapıyor arada. Değişip orijinali deneyeceğim. Çıkarılması çok basit sağ ve sol kenarlarında ufacık çentik gibi yer var ordan ince bir şeyle alttan ittirin atıyor geçme şeklinde zaten.

Aracınız
Civic FC5 2018
Kitapçığına baktım. Ampülden olduğunu sanmıyorum çünkü ayni anda tüm iç donanımın çalışmaması ya sigortadan yada benim bilmediğim bir düğmeden ? akşam iş çıkışı detaylı bakacağım artık

Aracınız
Civic FC5 2018
Aracımın Sigorta kutusunu kontrol ettim. 21 nolu iç aydınlatma sigortası yoktu. Sıfır aracın sigortası takılı değil. Bu araçlar nasıl kontrolden geçiyor anlamak mümkün değil. Yedek sigortalar ve sigorta sökme aparatı da yoktu. Sizlerin de böyle miydi acaba?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Aracımın Sigorta kutusunu kontrol ettim. 21 nolu iç aydınlatma sigortası yoktu. Sıfır aracın sigortası takılı değil. Bu araçlar nasıl kontrolden geçiyor anlamak mümkün değil. Yedek sigortalar ve sigorta sökme aparatı da yoktu. Sizlerin de böyle miydi acaba?

Bence hiç uğraşmayın servise götürün hatalarını düzeltsinler, yedek sigorta ve aparatı 2012 yılından beri koymuyorlar.

Geri