İç Aydınlatma Yanmıyor

Ad Soyad
Ümit
Aracınız
Civic FE1 2021
Merhabalar;

Bugün başıma gelen bir sorundan bahsetmek istiyorum. Araçı stop ettiğimde fark ettim iç aydınlatmalar yanmadı. Off konumda diye düşündüm door konumuna aldım yanmadı, harita aydınlatmalarının tuşuna bastım yanmadı. Arka taraf ve makyaj aynası ışıkları dahil yanmıyor başına gelen oldu mu? Sigortalardandır diye düşündüm servis sorun ordan değil kontrol ettik dedi bir kaç gün kalması lazım inceleneceğini söyledi. Var mı dır sizlerin bir fikri.

Ad Soyad
Ümit
Aracınız
Civic FE1 2021
Ozan bey teşekkürler cevabınız için bugün müsait bir zamanda deneyeceğim. Dün cam filmi yaptırdım o sebepten olabilir o zaman uzun süre açık kalmıştır muhtemelen kapılar

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Merhabalar değerli Honda kullanıcıları, fc5 aracımın arka iç aydınlatması, yanıp sönmeye eksik ışık vermeye başladı, açıp kontrol ettim bazen bir tarafı yanıp diğer tarafı yanmıyor bazen de kısık ışık veriyor ve bazen de yanıp sönüyor. Başına gelen var mı ve çözümü nedir? Araç 2019 makyajlı kasa ve orijinal akü üzerinde.

cagdasozkan

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2019
Merhabalar değerli Honda kullanıcıları, fc5 aracımın arka iç aydınlatması, yanıp sönmeye eksik ışık vermeye başladı, açıp kontrol ettim bazen bir tarafı yanıp diğer tarafı yanmıyor bazen de kısık ışık veriyor ve bazen de yanıp sönüyor. Başına gelen var mı ve çözümü nedir? Araç 2019 makyajlı kasa ve orijinal akü üzerinde.
Ampul orijinal mi LED mi? Ben orijinal ampulde sorun yasamiyordum, LED takınca temas yeri daha ince olduğu için zamanla temassiszlik yapmaya başladı, orijinal ampulün duy kısmı daha kalın olduğundan sorun olmuyor.

DCO-LX9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Civic FC5 2019
Ampul orijinal mi LED mi? Ben orijinal ampulde sorun yasamiyordum, LED takınca temas yeri daha ince olduğu için zamanla temassiszlik yapmaya başladı, orijinal ampulün duy kısmı daha kalın olduğundan sorun olmuyor.

DCO-LX9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kes ampül ama 2 yıldır hiç bir problem olmadı, zamanla mı oluyor? Diğer 3ünde(2ön bir bagaj) sıkıntı yok.

Geri