Civic FC5 İç-dış modifiye

Aracınız
Civic FC5 2020
Merhaba, sıfır araca difüzör vb kendim taktığımda garantiden çıkıyor mu?

Aracınız
Civic FC5 2019
Merhaba, sıfır araca difüzör vb kendim taktığımda garantiden çıkıyor mu?
difüzör düşünmüyorum çıkacağını fakat elektirk aksamıyla alakalı bir ek yaptırdığın zaman bayi garanti ile alakalı sıkıntı yapabilir diye düşünüyorum.Aynı şekilde bende ayak altı led ve araç için tavan vs led yaptırmayı düşünüyorum ama garanti dışı bırakırlar diye giremiyorum malesef.

Aracınız
Civic FC5 2020
Sorun taktığınız aksesuardan kaynaklanmadığı sürece garantinize bişey olmaz.

Hem ön, hem arka sis LED, çakarlı arka ek, ayak aydınlatma vs bulunan aracımda 2 kez garantiden işlem yaptırmıştım. (Klima radyatörü)

????-???-??????
????-??? ?-????-?????
????-???-????? ???????

Aracınız
Civic FC5 2017
Elektrik aksam ile alakalı bir ekleme yaptıysanız elektrik aksam garanti dışı kalır elektrik aksam da sıkıntı cıkarsa diğer aksamlar garanti dedir.

Şanzıman ile elektrik aksamın ne alakası var
Sadece ekledıgınız aksesuar vs ne ye etkı edıyorsa o aksam garanti dışı kalabilir

Ayrıca garanti taktırdıgınız parcadan kaynaklanıp kaynaklanmadıgına bakmaz direk garanti dısı der cünkü montaj nasıl nerede yapıldığını bılmıyordur.

Servis de yapılırsa bu durum olusmaz ama ben böle bılıyorum.

Yanlış ım varsa bılgilendırın.

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Bu konuyu bende bayiye sormuştum.Bayideki modifiye ürünlerinin fiyatı yüksek malum.Onlarda şöyle birşey söyledi. Eğer ürünü siz alıp getirirseniz montajını biz yaparsak garantiden çıkmaz dedi. Yani ürünü dışarıdan istediğin bir yerden alıp gelicem montajı bayi yapacak. Montaj ücreti alacaklar sadece garantiden de çıkmıcak.

Aracınız
Civic FC5 2017
Bu konuyu bende bayiye sormuştum.Bayideki modifiye ürünlerinin fiyatı yüksek malum.Onlarda şöyle birşey söyledi. Eğer ürünü siz alıp getirirseniz montajını biz yaparsak garantiden çıkmaz dedi. Yani ürünü dışarıdan istediğin bir yerden alıp gelicem montajı bayi yapacak. Montaj ücreti alacaklar sadece garantiden de çıkmıcak.
Hangi ürünler mesela

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Herkese çok teşekkürler, difüzörü kendim takacağım. Diğer iç ambiyans vs. internetten alıp bayiye taktıracağım çünkü nerdeyse yarı fiyatına geliyor.

Geri