Civic FC5 İç-dış modifiye

Aracınız
Civic FC5 2017
Bütün ürünler için, difüzör, tampon, lep stop, led ön sis, iç ambiyans ışıklandırma vs. siz alın biz takarsak garantiden çıkmaz. Bizim sistemimiz üzerinden yapıldı gösteririz demişlerdi.
Montaj işi bayıde pahalı ya gelır söliyeyim piyasada kendını kanıtlamış esnaflara yonelebılırsınız . Difüzör vs den garanti lik bişi olmaz.

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Montaj işi bayıde pahalı ya gelır söliyeyim piyasada kendını kanıtlamış esnaflara yonelebılırsınız . Difüzör vs den garanti lik bişi olmaz.

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Ben toplu yapmayı düşündüğüm için öyle sormuştum. Belki biraz yüksek alırlar ama parçalardan yarı yarıya nerdeyse kar edilir hemde garantiden çıkmamış olur

Ad Soyad
Erhan Turhan
Aracınız
Civic FC5 2021
Dışardan alıp bayiye taktıran oldumu? Bende ön arka body kit ve animasyonlu stop yapırmayı düşünüyorum ama garanti kısmı kafamı kurcalıyor hep?

Aracınız
Civic aracım yok
Dışardan alıp bayiye taktıran oldumu? Bende ön arka body kit ve animasyonlu stop yapırmayı düşünüyorum ama garanti kısmı kafamı kurcalıyor hep?
Ankara Efe sordum . Elektrik işin içine girerse garanti dışı . Sis lambasının yanına led yaptıracaktım gün ışığı. Kabul etmediler kendileride yapmıyor.

Geri