İçten kapı kilitleme

Aracınız
Arkadaşlar malum bizim araçlarda otomatik kapı kilidi yok. İçten kilitleme ise sanırım yurtdışı modellerde var. Bu olayı kendince çözen var mı yoksa benim gibi kendinizi kasıp açma mandalına mı uzanıyorsunuz?

Can

0
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
İçten kapı kilitleme

Ben hic birini kullanmiyorum ama hiza duyarli bir sekilde otomatik olarak kilitlenebilir. Fakat mekanizmasi ona uygun olmadigi icin acarken yine mandali kaldirmaniz gerekir diye dusunuyorum. Ornegin vw'de kapilar kilitlendikten sonra disaridan acilmiyor ama iceriden kolu cektiginizde direkt aciliyor. Bizde o direkt acilma olayi olmayabilir.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Trust

0
Aracınız
En pratik olan alarm taktırmak.

Aracınız
Aaaaa sizde yok mu :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Aracınız
Aaaaa sizde yok mu :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Olaydı iyiydi :) Kapı kolu avrupa civiclerde içten açma kapama düğmeli bizimkiler sağolsunlar tenezzül etmemişler o koldan takmaya. Euro civic kapı kolu mekanizmesını bizimkilere uydursak olmazmı acaba ? En azından elle daha rahar açar kapatırız kilidi.

Aracınız
Fordda bile sonradan anahtarla programlaniyor bizim araçlarda yokmu ole bir şey acaba bir arkadaş yazmisdi bunu denerken farklı bir sorun çıkmıştı geride cozemiyordu ne oldu bilen varmi

Tapatalk....

Aracınız
Fordda bile sonradan anahtarla programlaniyor bizim araçlarda yokmu ole bir şey acaba bir arkadaş yazmisdi bunu denerken farklı bir sorun çıkmıştı geride cozemiyordu ne oldu bilen varmi

Tapatalk....

O konuya da baktım çözümsüz kalmış. Onu bile denedim 10 sn anahtarı kilide sokup kapalı durumda beklettim. Yok olmuyor. Sol ön açma kolundaki boşluğu delip oraya 1.6 vtec sporttaki (HB Civic tek kapı) kilit açma kapama düğmesini eklemeyi düşünüyorum. Normalde bizim araçlarda bu parça olmalı ama Gebze sağolsun koymamış.

Geri