IEMS yakıt tasarrufu kiti nedir?

Aracınız
Arkadaşlar merhaba

IEMS yakıt tasarrufu kiti diye bir olay varmış belki bileniniz vardır ben yeni görüyorum. Biraz videoları inceledim ama yalan mı gerçek mi çözemedim. Dizel araçlarda egr bin girişine bağlanıyormuş . Araç seyir halinde gaza basmadan da 1.5 devirlerde hız sabitleyici varmış gibi gidiyor. Denildiğinde göre özelliği alt devirlerde yüksek tork elde etmesi . Fikirleriniz nedir arkadaşlar ?IMG_20201206_133923.jpegIMG_20201206_133907.jpeg

Mi Note 10 Lite cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Son düzenleme:

kayhanbozkus

0
Yönetici
Abi her konuda kesin fikirlerin var. Ben sahsen bizzat kullanmadigim bilmedigim hic bir konuda yorum yapmamaya dikkat ediyorum. Belki soran arkadasimiz kullanacak ve memnun kalacak. Bilmediginiz kullanmadiginiz urunu neden kesin bir dille yalanliyorsunuz anlayamadim.
Hyr piyasa dakı bu urunlerin hepsi aldatmacadır.

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

ES7 2004
FB7 2013
FC5 2017
TUCSON 2015

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Arkadaşlar merhaba

IEMS yakıt tasarrufu kiti diye bir olay varmış belki bileniniz vardır ben yeni görüyorum. Biraz videoları inceledim ama yalan mı gerçek mi çözemedim. Dizel araçlarda egr bin girişine bağlanıyormuş . Araç seyir halinde gaza basmadan da 1.5 devirlerde hız sabitleyici varmış gibi gidiyor. Denildiğinde göre özelliği alt devirlerde yüksek tork elde etmesi . Fikirleriniz nedir arkadaşlar ?Ekli dosyayı görüntüle 263069Ekli dosyayı görüntüle 263070

Mi Note 10 Lite cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Ben bu tarz bir ürün daha önceden kullandım. (1.6 atmosferik ve 1.5 Dci) İsmi farklıydı fakat mantık aynı. Kabaca anlatayım. İlk kalkışlarda zengin karışımın önüne geçiyor. Daha iyi kalkış sağlıyor. Erken vites değiştirmenize olanak sağlıyor. Yüksek viteste düşük devirde daha rahat gidiyor. Normal giderkende gazdan ayağınızı çektiğinizde motor frenini yarı yarıya düşürüp akmasını sağlıyor. Rampada 3. Vites ile çıktığın yere 4. Vites ile çıkıyorsun. Bunu takan eski kullanımına devam ederse pek birşey fayda sağlamaz. Sürüş tarzını cihaza göre ayarlarsanız ekonomi sağlanır. Emisyon değerlerini düşürür deniyor fakat onu test etmedim. > Benim fikrim düşük hacimli motorlar, torku düşük ve otomatik araçlar için daha olumlu sonuç alınır.
> Babamda 1.4 benzinli Kangoo var. Hali hazırda kullanıyor. 2 ile çıktığım rampayı 3 ile çıktığını söyledi. Aracı 20 senedir kullanıyor. Hayret etti!
> Birde kendiniz test edin. Belli bir kullanım süresi veriliyor. Beğenmezseniz iade edilir.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Son düzenleme:
Aracınız
Civic FC5 2017
Arac üreticileri bunu neden dusunememiş bu gibi icatlarin hepsi külliyen yalandır evet yalan bunu basabas üstüne basarak sölüyorum daha öncede yok az elektrik yaktıran aletler filan vardı .. Gozumuzun onunde aleti kırdık içinden LED lamba harici bir sey cıkmamıstı .

Bu aletlerde buna benzer bir cacık olmaz olsaydı şahsen bir proje ile bunu sunum yapar hem proje olarak parasını alır hemde bunu reklam olarak kullanırdı firmadakı mühendisler ve firmalar .

Ayrıca o tâsarruf cihazıyla kullanılan sürüş modu ile normal dede kullanıldığında aynı tasarrufu yakalarsınız.

Aracınız
Civic FC5 2017
Abi her konuda kesin fikirlerin var. Ben sahsen bizzat kullanmadigim bilmedigim hic bir konuda yorum yapmamaya dikkat ediyorum. Belki soran arkadasimiz kullanacak ve memnun kalacak. Bilmediginiz kullanmadiginiz urunu neden kesin bir dille yalanliyorsunuz anlayamadim.

ES7 2004
FB7 2013
FC5 2017
TUCSON 2015
Bilmediğimi kim söyledi.
Sadece kullanmadım dedim..

Geri