Civic FC5 İlk 100 km

Aracınız
Civic FC5 2019
Eyvallah yani oldum olasi pek yakit.hesaplama geregi duymadim cok fazla.gezen biri degilim vardiyali calistigimdan oyuzden onceki ibiza aracimda ayda bir depo dolduruyordum bundada lpg li olunca hemen bitiyor cok gezmezsem ayda bi iki depo gaz aliyorum

Redmi Note 8 Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

akif

0
Aracınız
Karantinaya alınmadan önce çektiğim ortalama tüketim. 9-10 litre tüketim gayet normal eco civic'ler için.20200326_204807.jpeg

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2017
Eyvallah yani oldum olasi pek yakit.hesaplama geregi duymadim cok fazla.gezen biri degilim vardiyali calistigimdan oyuzden onceki ibiza aracimda ayda bir depo dolduruyordum bundada lpg li olunca hemen bitiyor cok gezmezsem ayda bi iki depo gaz aliyorum

Ne kadar çok marş yapılırsa arac benzınden LPG ye gecıs suresınde çok yakıt yakacagından 100 km de yaktıgı yakıta eklıyor bu yakıtı ve LPG lılerde o yüzden bu oran çok cıkıyor helekı kış ve çok marş yapılırsa 15 19 litreleri gorursenız şaşırmayın ... Normal

Smlphlvn ; hocam senin Ibiza bır depo ile kaç km gidiyordu

Şuan hondalar 33 litre LPG ile şehiriçi 370 km 400 km leri cok rahat goruyor . Belki yazın bu km artar.

LPG 3 TL olsa 99 lira 400 km leri görebilmek iyi bi oran bence

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

akif

0
Aracınız
Makyajlı kasa civic FK diye geçiyor ruhsatta hocam daha önce konusu olmuştu fotoğrafı buldum paylaşıyorum altta.tapatalk_1586120775854.jpeg

Aracınız
Civic FC5 2019
İbiza da bi depo ile 600 civari yapiyordum acik hava filtresi vardi
Honda da hic 370 filan gormedim galiba
Dedim ya pek hesaplama konusunuda beceremem genelde binip gezerim
Ne kadar çok marş yapılırsa arac benzınden LPG ye gecıs suresınde çok yakıt yakacagından 100 km de yaktıgı yakıta eklıyor bu yakıtı ve LPG lılerde o yüzden bu oran çok cıkıyor helekı kış ve çok marş yapılırsa 15 19 litreleri gorursenız şaşırmayın ... Normal

Smlphlvn ; hocam senin Ibiza bır depo ile kaç km gidiyordu

Şuan hondalar 33 litre LPG ile şehiriçi 370 km 400 km leri cok rahat goruyor . Belki yazın bu km artar.

LPG 3 TL olsa 99 lira 400 km leri görebilmek iyi bi oran bence

Aracınız
Civic FC5 2017

akif

0
Aracınız
Bu benzin tüketimi değil mi hocam ?

LPG mi yoksa

Hocam ben sadece benzin ya da sadece lpg ile kullanmıyorum sakin sürerken lpg ile keyif almak istediğimde vitesi manuele alıp benzine geçiyorum benim ortalama tüketim sakin ve agresif sürüş benzin ve lpg karışık ortalama açıkçası.

Aracınız
Civic FC5 2017
Hocam ben sadece benzin ya da sadece lpg ile kullanmıyorum sakin sürerken lpg ile keyif almak istediğimde vitesi manuele alıp benzine geçiyorum benim ortalama tüketim sakin ve agresif sürüş benzin ve lpg karışık ortalama açıkçası.

Şimdi şöyle bişi var benzine alınca benzının ortalama litresını gösterir LPG alınca LPG nın kını suan bu paylastıgınn yukardakı foto LPG moddakı mı benzinde iken mi

akif

0
Aracınız
Şimdi şöyle bişi var benzine alınca benzının ortalama litresını gösterir LPG alınca LPG nın kını suan bu paylastıgınn yukardakı foto LPG moddakı mı benzinde iken mi

İşte bende onu diyorum fotoğrafı bir kaç gün önce çektiğim için o an benzinde mi lpg'de miydi hatırlamıyorum ama hıza bakarsak lpg'de olma ihtimali yüksek hocam :)

Geri