İlk Honda'm ve Başıma Gelenler :)

Kaan

0
Çok geçmiş olsun Allah beterinden korusun.Arkadaşım 2 ay önce anneme aldım aynı modelini çok memnun kaldık biraz fazla yakıyor ben hanima lpg lisini almayi düşünüyorum hiç hesapladinmi kmde kac yakiyor

Aracınız
alla alla ben başka bir yerdemi oturuyorum acaba. Bu birazda çevrenizle alakalı değilmi yani komşu akraba ilişki durumu.
Ben Bucaliyim Evka 1 de yedigollerin yaninda oturuyor ailem.Buca nin tum serserilerini hava karardiktan sonra bizim mahallede bulmak mumkun :)

GT-N7100 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Ha bide sağolsunlar stadi da getirdiler yanımıza gecen haftasonu mac cikisinda arabanin basinda bekledim ne olur ne olmaz diye

GT-N7100 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Tariks

0
Ad Soyad
Tariks
Aracınız
Civic FC5 2017
Çok geçmiş olsun Allah beterinden korusun.Arkadaşım 2 ay önce anneme aldım aynı modelini çok memnun kaldık biraz fazla yakıyor ben hanima lpg lisini almayi düşünüyorum hiç hesapladinmi kmde kac yakiyor
Teşekkür ederm valla lpg sürekli artıyor ama şöyle söyleyeyim. Şehir içi bir depo lpg ile 300 km götürüyor.

SM-G935F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Tariks

0
Ad Soyad
Tariks
Aracınız
Civic FC5 2017
Arkadaşlar ben Buca Gediz de oturuyorum. Ve butun araclarim hep cihazliydi cami geceden sabaha kadar kac kere unuttum gram dokunani yok.. Siz ordan gecene denk gelmissinizdir. Gerci ben burda 15 senedir oturuyorum ama yinede farketmez calcak olan calardi hergun unutuyodum neredeyse ya cami ya kapilari açık

LG-H735 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

StarGT

0
Aracınız
Arkadaşlar ben Buca Gediz de oturuyorum. Ve butun araclarim hep cihazliydi cami geceden sabaha kadar kac kere unuttum gram dokunani yok.. Siz ordan gecene denk gelmissinizdir. Gerci ben burda 15 senedir oturuyorum ama yinede farketmez calcak olan calardi hergun unutuyodum neredeyse ya cami ya kapilari açık

LG-H735 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

;) Gedizden birilerini görmek. Bu arada bende Gedizdeyim

Geri