İlk LPG Alımı Hakkındaki SORU ve SORUN

ikokci

0
Aracınız
Civic FC5 2017
Araçta bip sesi gelmeye başladığı zaman LPG tamamen bitmiş mi oluyor? (Brc)

ikokci

0
Aracınız
Civic FC5 2017
Dün LPG tamamen bitti, hatta birkaç defa LPG ve benzin arasında geçiş yapıp depoyu tamamen sıfırladım. Depo, ancak 29,7 lt. LPG aldı. Bu durum normal mi? Bizim aracın simit LPG tankı normalde kaç litrelik ve kaç lt LPG alır? [MENTION=442]hakan uzun[/MENTION] hocam, servise gitsem dediğiniz ayarı yapar mı? İşin doğrusu çoğu Honda servisteki LPG ustası çok tecrübeli değiller. Honda LPG takmaya başladığında bu ustalar kısa süreliğine LPG montaj kursuna gitmişler ve öğrenmişler, çekirdekten yetişme değiller.

Hakan Uzun

0
Yönetici
Dün LPG tamamen bitti, hatta birkaç defa LPG ve benzin arasında geçiş yapıp depoyu tamamen sıfırladım. Depo, ancak 29,7 lt. LPG aldı. Bu durum normal mi? Bizim aracın simit LPG tankı normalde kaç litrelik ve kaç lt LPG alır? [MENTION=442]hakan uzun[/MENTION] hocam, servise gitsem dediğiniz ayarı yapar mı? İşin doğrusu çoğu Honda servisteki LPG ustası çok tecrübeli değiller. Honda LPG takmaya başladığında bu ustalar kısa süreliğine LPG montaj kursuna gitmişler ve öğrenmişler, çekirdekten yetişme değiller.

Durum bence normal degil 46 lt depo olmasi lazim servise israr edersen yaparlar diye dusunuyorum

Sent from my iPhone using Tapatalk

ikokci

0
Aracınız
Civic FC5 2017
Hocam sağol, bu işi honda değil de iyi bir Brc yetkili servisi çözebilir. Honda dan umudum yok doğrusu. Tecrübeli değiller.

Hakan Uzun

0
Yönetici
Hocam sağol, bu işi honda değil de iyi bir Brc yetkili servisi çözebilir. Honda dan umudum yok doğrusu. Tecrübeli değiller.

Ben honda servisinden memnun degilim hocam zaten. Brc serviside muhakkak coZer ama garantili araca neden disarida garantiden cozulmesi gereken birsey icin para verelim? Etik mi bu durum sizce?

ikokci

0
Aracınız
Civic FC5 2017
Hocam dışarıdaki Brc yetkili servisi bu işi garantiden çözmez mi? Eğer para alıyorsa honsa servise baskı yapıp bu işi çözdürmek gerek.

Hakan Uzun

0
Yönetici
İlk LPG Alımı Hakkındaki SORU ve SORUN

Hocam dışarıdaki Brc yetkili servisi bu işi garantiden çözmez mi? Eğer para alıyorsa honsa servise baskı yapıp bu işi çözdürmek gerek.

Bence servise israr edin yalmalari lazim. Yada benim metodu elinizden geliyorsa deneyin. Yuz goz olmak istemedigimden boyle yaptim ben

ikokci

0
Aracınız
Civic FC5 2017
Sağol hocam dediğiniz gibi servise ısrar edeceğim.

Geri