İnstagram sayfamiz varmı?

Konu basligindan da anlasilacagi sorum belli :) instagram hesabi yok sanirim bugun bi bakim dedimde oyle bir sayfa bulamadim.8seneye yakindir otomobil forumlarinda aktif uyeyim bu platformda guzel bir alt yapi ile hazirlanmis biraz destege ihtiyaci var sadece o yuzden reklaminin iyi yapilmasi lazim ;) adminlerden birisi hesap acarsa ve uyelerde paylastiklari resim altlarinda #civicturkiye imgesini yazarsa daha kolay ve hizli bir sekilde yayilir forum

Tapatalk

NoFeaR

Sayfa Yönetim
Aracınız
Civic FC5 2016
Ynt: İnstagram sayfamiz varmı?

[quote author=Halil ayhan link=topic=252.msg2580#msg2580 date=1395748673]
Konu basligindan da anlasilacagi sorum belli :) instagram hesabi yok sanirim bugun bi bakim dedimde oyle bir sayfa bulamadim.8seneye yakindir otomobil forumlarinda aktif uyeyim bu platformda guzel bir alt yapi ile hazirlanmis biraz destege ihtiyaci var sadece o yuzden reklaminin iyi yapilmasi lazim ;) adminlerden birisi hesap acarsa ve uyelerde paylastiklari resim altlarinda #civicturkiye imgesini yazarsa daha kolay ve hizli bir sekilde yayilir forum

Tapatalk
[/quote]
Halil hocam öneriniz ve beğeniniz için teşekkür ederim.
İnstagram kullanmıyordum ama sizin öneriniz üzerine bir hesap oluşturdum, ve sizin aracınızı paylaştım :)
Reklam için elimizden geleni yapıyoruz, sitemiz kurulalı henüz iki ay oldu hepimizin çabalarıyla inşallah daha iyi yerlere gelecektir, tekrar teşekkürler.

Evet site henuz yeni belli neyse artik el birligi ile tr deki en aktif honda forumu olarak yayilicaz :) ben elimden geldigince eksik olan konulari acarim bu arada sakin kusuruma bakmayin forumlara bir hayli alisik oldugum icin boyle konulara atliyorum :D

Tapatalk

NoFeaR

Sayfa Yönetim
Aracınız
Civic FC5 2016

[quote author=Halil ayhan link=topic=252.msg2591#msg2591 date=1395766267]
Evet site henuz yeni belli neyse artik el birligi ile tr deki en aktif honda forumu olarak yayilicaz :) ben elimden geldigince eksik olan konulari acarim bu arada sakin kusuruma bakmayin forumlara bir hayli alisik oldugum icin boyle konulara atliyorum :D

Tapatalk
[/quote]

Sıkıntı yok hocam, hep birlikte paylaşarak büyüyeceğiz, desteklerin için teşekkür ederim.
Yakında İstanbul buluşmamız olacak, Berk organize ediyor senide aramızda görmek isteriz.

İnstagram gercekten cok hareketli. Ama civic turkiye yok. Bol ve sık hashtaglerle hesap buyuyebilir.

Sent from my iPhone using Tapatalk

[quote author=Wordls link=topic=252.msg15961#msg15961 date=1413906140]
İnstagram gercekten cok hareketli. Ama civic turkiye yok. Bol ve sık hashtaglerle hesap buyuyebilir.

Sent from my iPhone using Tapatalk
[/quote]
Bende Öyle Düşünüyorum

NoFeaR

Sayfa Yönetim
Aracınız
Civic FC5 2016

Arkadaşlar asında instagram sayfamız var, civicturkiye olarak aratırsanız çıkacaktır, fakat çok ilgilenecek vaktimiz olmuyor.

[MENTION=3]NoFeaR[/MENTION] peki instagram sayfasının adminliğini birine versek aktif sosyal hesap kullanan birine