ipad alıcam yardım...

Aracınız
arkadaşlar malum karne hediyesi almak icab ediyor aşagıdaki ürünü almayı düşünüyorum. ios 7 diyor ama 8 e guncellenırmı kullananlarr varmı bu modeli. artısı eksisi varmıdır tavsiye edeceginiz baska ürün olabilir. yazılımı donanımı yada alt üst modelini al gibi yorumlara acıgım tavsıylelerınız ıcın şimdiden teşekürler.

http://urun.gittigidiyor.com/bilgis...-air-md785tu-a-9-7-quot-16gb-tablet-157858721

Aracınız
Hocam ailecek Apple kullanıyoruz ama ilk fırsatta android e donecez o yüzden Samsung ürünlerine yönelmeni tavsiye ederim. Fiyat olarak Apple a gore bayağı uygun. Hemde iyi performans veriyorlar.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Hocam ailecek Apple kullanıyoruz ama ilk fırsatta android e donecez o yüzden Samsung ürünlerine yönelmeni tavsiye ederim. Fiyat olarak Apple a gore bayağı uygun. Hemde iyi performans veriyorlar.

Bende samsung kullanıcısı olarak apple geçmeyi düşünüyordum :)

Aracınız
Hahaha :)

Aracınız
arkadaşlar malum karne hediyesi almak icab ediyor aşagıdaki ürünü almayı düşünüyorum. ios 7 diyor ama 8 e guncellenırmı kullananlarr varmı bu modeli. artısı eksisi varmıdır tavsiye edeceginiz baska ürün olabilir. yazılımı donanımı yada alt üst modelini al gibi yorumlara acıgım tavsıylelerınız ıcın şimdiden teşekürler.

http://urun.gittigidiyor.com/bilgis...-air-md785tu-a-9-7-quot-16gb-tablet-157858721

iPad Air 16 GB modelini iOS 8.3 ile kullanıyorum, herhangi bir problem yok. Cihaz gayet stabil ve akıcı, tavsiye ederim.

Edit: iOS 9 desteği de geliyor bu modele.

Aracınız
Bende araştırıyorum tabletleri.Biraz da kullanım alanı önemli olucak.Oyun oynanacaksa özellikle tavsiye edilen Asus'un bir kaç modeli var grafik işlemcisi oldukça iyiymiş.(Tabi forumlarda okuduğum kadarıyla) eğer apple dışında markaya yönelecek olursanız göz atmanızı tavsiye ederim

Geri