Civic FC5 Iphone ile internet paylaşımı..

aykutoğlu

Özel Üye
Merhaba arkadaşlar,
İlginç bir problem ile karşılaştım. Iphone 7 telefonumun internet paylaşımını yani erişim noktası olarak açtım ve multimedya sistemi Wifi den telefonu gördü bağlandı lakin internet bağlantısı yapamadı. Eşimin ıphone 6s ile denedim aynı sonuç telefona bağlanıyor ama internet yok.
Evdeki modeme bağlanıyor canavar gibi internete giriyor hiç bir problem yok.
Arkadaşın android telefondan hiç problemsiz bağlanıp internete giriyor.
Benim telefondan paylaşım yapıyorum arkadaşımın lenovo marka android telefonu hiç problemsiz çok hızlı bir şekilde internete giriyor.
Başına gelen yada bir çözüm tavsiyesi olan varsa saçlarımı yolmadan yardımcı olursa sevinirim ?

Aracım makyajlı kasa hattım turkcell..

Motorlu taşıtlar ikiye ayrılır;
1 HONDA
2 diğerleri

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Hocam çok spesifik bir soru olmuş :)
FC5lerin multimedyası makyajla biraz daha yenilendi, iphone ile tam uyumlanmamış olabilir.

aykutoğlu

Özel Üye
Hocam çok spesifik bir soru olmuş :)
FC5lerin multimedyası makyajla biraz daha yenilendi, iphone ile tam uyumlanmamış olabilir.

Pazartesi servise gidicem pek bi bilgileri olduğunu sanmam ama bu konuda bir danışayım güncelleme felan atılıyor mu sorayım

1 HONDA
2 diğerleri

plt134

0
Aracınız
maalesef bende android telefonumdan wifi yi paylaştıramadım, deli oldum tüm cihazlara paylaşıyor ama aracın multimedyasında gözükmüyor.

aykutoğlu

Özel Üye
Bende de aynı sorun var sebebini bulabildiniz mi

Malesef bulamadım.. Yazılımsal bir problem olduğunu düşünüyorum. Honda hack i kaldırıyorum sonra yeniden yüklüyorum, herşey güzel derken 3-5 kere bağlanıyor sonra yine kendiliğinden bağlantı var görünüyor fakat internete girmiyor. Evimdeki Wifi de hiç sıkıntı yok eve yaklaşınca otomatik bağlanıyor ama telefondan problemli..

1 HONDA
2 diğerleri

Executive plus

Aracınız
Civic FC5 2019
Malesef bulamadım.. Yazılımsal bir problem olduğunu düşünüyorum. Honda hack i kaldırıyorum sonra yeniden yüklüyorum, herşey güzel derken 3-5 kere bağlanıyor sonra yine kendiliğinden bağlantı var görünüyor fakat internete girmiyor. Evimdeki Wifi de hiç sıkıntı yok eve yaklaşınca otomatik bağlanıyor ama telefondan problemli..

1 HONDA
2 diğerleri

Executive plus [emoji592
]
Servise sordunuzmu acaba

Geri