Işıkta beklerken arkadan vurdular?

tgybtmn

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2020
Öncelikle çok geçmiş olsun, hocam benzer kaza benim başıma geldi, arkadan çarptılar, servise gittiğinizde şunları da sorun, arkadan çarpmalarda egzoz sistemi hasar alabiliyor, egzoz manifolduna baktırın çatlak veya her hangi bir şey var mı diye, ek olarak sürücü koltuğu geriye doğru kasılıyor bunun da kontrolünü yaptırın, hasar varsa o an kayda alınsın sonradan sizin başınıza kalır. araçta yolcu varsa o koltukları da kontrol ettirin derim.
Teşekkürler, kardeşim bu dediklerin hiç aklıma gelmemişti gerçekten Pazartesi günü servise gittiğimde bunu da soracağım. Kaza oldu artık bu saatten sonra layıkıyla yaptırmaya bakalım.

tgybtmn

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2020
Cok.benzeri gecen yil benim basima geldi. Konusu ve fotolari mevcut konuda. Sizden farki sizin bagaj kapaginizda biraz daha fazla hasar var. Ben sanayide yaptirmistim. Tampon sokulmustu sicak uygulamayla yuzde 90 eski halini aldi. Cizikler filan duruyor hic boya vurdurmadim bir ara yaptirirkm diye. Burdaki en buyuk hasar tampon demirinde. Onu cektirmek gerekiyor. Guvenilir bi esnaf bulamadigim icin onu yaptirmadim egik geziyorum. Tamponu 400 TL ye yaptirdim. Tampon demirini 800 tl he duzelteceklwrini soylemislerdi. Boyasi filan 1000 tl tutar. 2000 tp ye halledebilirsiniz bagaj haric. Bagaj icin ustalarin gormeleri gerek. Sagliginiz daha onemli cok gecmis olsun..
Teşekkürler kardeş, bagaj kapağının düzelmesi çok zor, fotoda net belli olmayabilir ama kapakta bombeleşme var muhtemelen menteşeleri de gitti, kalan parçaların durumuna bakacağız artık.

Aracınız
Geçmiş olsun hocam..LPG varmıydı acaba hasar durumu nedir LPG tankında merak ettim..beni hep korkutur lpg

Redmi Note 7 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

tgybtmn

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2020
Geçmiş olsun hocam..LPG varmıydı acaba hasar durumu nedir LPG tankında merak ettim..beni hep korkutur lpg

Redmi Note 7 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Teşekkürler hocam, araç LPG li ama serviste baktık LPG simitinde sıkıntı yok, araç hala LPG modda çalışıyor, işin daha da ilginci arka park sensörü bile hala çalışıyor ?

Aracınız
Civic FB7 2014
Hocam büyük geçmiş olsun. Aracınızın değer kaybı tazminatını sigortadan talep etmeyi unutmayın. Eğer yapılan ödeme yeterli gelmezse -ki genelde gelmiyor- vuran kişiye değer kaybı ve araç mahrumiyet bedeli için dava açıp faizi ile tahsil edebilirsiniz.

SM-N950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

tgybtmn

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2020
Hocam büyük geçmiş olsun. Aracınızın değer kaybı tazminatını sigortadan talep etmeyi unutmayın. Eğer yapılan ödeme yeterli gelmezse -ki genelde gelmiyor- vuran kişiye değer kaybı ve araç mahrumiyet bedeli için dava açıp faizi ile tahsil edebilirsiniz.

Teşekkürler hocam, arabayı bir yaptırayım sonrasına bakacağım inşallah.

Aracınız
Civic FC5 2018

Merhaba.Ne kadar değer kaybı alacağız/almalıyız kısmı biraz sıkıntılı, genelde girilen hasar kaydı miktarına yakın yada onun altında bir değer söylüyorlar ama üstünü almak mümkün mü bilmiyorum,bazen girilen hasar kaydının çok üstünde ikinci el değer kaybı söz konusu olabiliyor araç satışı hususunda...

tgybtmn

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2020
Merhaba.Ne kadar değer kaybı alacağız/almalıyız kısmı biraz sıkıntılı, genelde girilen hasar kaydı miktarına yakın yada onun altında bir değer söylüyorlar ama üstünü almak mümkün mü bilmiyorum,bazen girilen hasar kaydının çok üstünde ikinci el değer kaybı söz konusu olabiliyor araç satışı hususunda...
Değer kaybı ne kadar alınır ben de bilmiyorum ama tramer tutarından ziyade değişen parçalar ile ilgili serviste değil dışarda yaptırırsın tramer düşük çıkar ama yine de iyi değer kaybı alabilirsin ikisinin pek alakası yok gibi

Geri