Isınınca gelen ses

Aracınız
Civic FD6 2008
Merhabalar 2008 model Civic aracımda motor ısındıktan sonra tuhaf bir ses meydana gelmekte ses ronaltide yok ama motor zorladığımda el freni çekip 1 vites takip zorladigimda net duyuluyor tesadüf üzerine sesiz bir ortamda geri geri park ederken duymuştum ve sabahları ilk marşta motor çalıştıktan sonra araba içine çok hafif ara ara titreşim veriyor bazı ustalar yatak sesi dedi bazıları motor takozu dedi bazıları gergi takozu dedi aynı durumda olupta Cözüm bulabilen var mı

Mi Note 10 Lite cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Gergi ve motor takozu üzerinden gidin. Gergi kayışı olsa soğukken ses yapıyordu benim fb7'de. Zorlanma esnasında titreşimden ötürü motor takozundan olma ihtimali de yüksek.

Gergi ve motor takozu üzerinden gidin. Gergi kayışı olsa soğukken ses yapıyordu benim fb7'de. Zorlanma esnasında titreşimden ötürü motor takozundan olma ihtimali de yüksek.
Bende ondan şüpheleniyorum sabahları ilk marşta titreşimli ve bazen sert titriyor hemen geçiyor benden önceki sahibi yan sanayi taktırmış sanayideki ustalar yatak sesi dedi hep inşallah sizin dediğiniz gibidir

Mi Note 10 Lite cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri