İSTANBUL 2 TEMMUZ İFTAR YEMEĞİ (KESİN)

Ynt: İSTANBUL 2 TEMMUZ İFTAR YEMEĞİ (KESİN)

vaay istanbulda yapıştırmış, emeğinize sağlık güzel olmuş.

ama istanbuldaki trafikden dolayı vakitli buluşmalar gerçekten zor.

Bu ne hız arkadaşlar fotolarda eklenmiş evet İstanbul buluşması kazasız belasız en önemlisi faydalı bir şekilde tamamlandı. Berk arkadaşımız sağolsun baya ilgilendi biz orta yaşlılar ile rötuştu, stickerdı derken baya yoruldu. İsmail arkadaşımız ise neredeyse tüm araçları ledledi üstün gayretlerinden ötürü taktiri hak ediyorlar.

Trust

0
Aracınız

[quote author=Attila Khan link=topic=494.msg7978#msg7978 date=1404338826]
Bu ne hız arkadaşlar fotolarda eklenmiş evet İstanbul buluşması kazasız belasız en önemlisi faydalı bir şekilde tamamlandı. Berk arkadaşımız sağolsun baya ilgilendi biz orta yaşlılar ile rötuştu, stickerdı derken baya yoruldu. İsmail arkadaşımız ise neredeyse tüm araçları ledledi üstün gayretlerinden ötürü taktiri hak ediyorlar.
[/quote]çok teşekkur ederim..
hep destek tam destek her zaman..

Yaşasın tapatalk!

istanbullu arkadaşları tebrik ederim güzel bir buluşma olmuş devamının gelmesi dileğiyle :clap:

eray

0

tebrikler başarılı bir organizasyon olmuş.... :gut: Gelmek isterdim olmadı .duv.
1-forum duyurusunu geç okudum :aut:
2-Verilmiş bir kuaför randevum vardı :aut:
3-Bence en önemlisi Ramazan ayında İstanbul Trafiği ve iftara yakın bir zaman düşünemiyorum bile [:-] o gün öğleden sonranı yola vermek lazım :driver:
4-Avrupa yakasında bulunanlar çoğunlukta herhalde ve organizasyonu yapana da saygı duymak lazım :+1: yanlız Şu kadarını söyleyeyim Kadıköy'den Bakırköy 41 km falan normal şartlarda 33 dakikadır ancak İftar vakti iş çıkışı ve İstanbul Tarfiği yaklaşık 2 saati geçer :eek:k: en uzak uç köşe Florya Ben de o gün Çayırova'dan gelecektim Kısmet değilmiş. :thank: Umarım İstanbul Anadolu yakasında da bir buluşma yaparsınız [;)] :clap:
selamlar saygılar

Geri