İSTANBUL ASYA-AVRUPA Yakaları ortak buluşma organizyonu 28/01/2018 PAZAR

ukirdi

0
Arkadaşlar iptal olma gibi bisey yok allahtan bişe çıkmazsa sadece katilima kac kisi gelicek ona göre yer bakalım dedik sizlerde yer onerisinde bulunursaniz sevinirim

Arabalara fısıldayan adam vol.2
u.kirdi_workscivic_blue_exe_AiR

Aracınız
uzun zamandır foruma girmiyordum aracada birşeyler yapamadım ne yazık ki boş boş gelmek olurmu bilmiyorum [MENTION=788]ukirdi[/MENTION] ama gelebilirim

Ben ümraniyedeyim arkadaşlar

ukirdi

0
uzun zamandır foruma girmiyordum aracada birşeyler yapamadım ne yazık ki boş boş gelmek olurmu bilmiyorum [MENTION=788]ukirdi[/MENTION] ama gelebilirim

Ben ümraniyedeyim arkadaşlar

Hocam araca bişe yapmana gerek YÖK modifiye fuarı duzenlemiyoruz ki sohbet muhabbet tarzı olucak bekliyoruz senide aramizda

ukirdi

0
İSTANBUL ASYA-AVRUPA Yakaları ortak buluşma organizyonu 28/01/2018 PAZAR

Arkadaşlar kapalı alanmi olsun acik alanmi istersiniz ACİK ALAN DERSENİZ FLORYA SAHİL DİE DÜŞÜNÜYORUM İSPARKLA GORUSUCEM ONA GÖRE kapalı alan derseniz bir AVM güvenlikle görüşüp Alt katına inilir araçlar dizilir Yanyana ona yorumlarınızı alım yer tarih kesinlestirelim acilinden

Ben de katılmayı düşünüyorum inşallah. Beykoz’da oturuyorum. Köprülere yakın bir yer olabilir. Hem Avrupa hem de Asya’da oturanlara yakın olur. Mesela Anadolu hisarı sahil kesiminde Sabancı öğretmen evi veya Küçüksu Kasrı var. Yanında isparkın geniş otoparkı var. Beykoz’da oturuyorum diye söylemiyorum :)

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Arkadaşlar kapalı alanmi olsun acik alanmi istersiniz ACİK ALAN DERSENİZ FLORYA SAHİL DİE DÜŞÜNÜYORUM İSPARKLA GORUSUCEM ONA GÖRE kapalı alan derseniz bir AVM güvenlikle görüşüp Alt katına inilir araçlar dizilir Yanyana ona yorumlarınızı alım yer tarih kesinlestirelim acilinden

Florya sahil iyi olabilir hem deniz havası ama o gun havanin durumuda onemli eger yagmur varsa yada hava dondurucu soguksa kapali alan olabilir.

SM-G955F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Muhtemelen iptal oldu organizasyon civic olan arkadaslarimada haber etmistim ben

SM-G955F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

İptal olma durumu yok diye biliyorum, sunucu sorunu yüzünden foruma iki gündür ulaşım yoktu [MENTION=788]ukirdi[/MENTION] görünce yazacaktır ;)

Geri