İSTANBUL ASYA AVRUPA YAKALARİ YAZA MERHABA kahvaltı buluşması 22 NİSAN 2018 pazar

ukirdi

0
Merhaba CivicTR ailesi 22/04/2018 tarihinde ASYA AVRUPA yakaları ortak buluşma yapılacaktır Civic model farketmeksizin herkesi bekleriz tanışma, sohbet, kaynaşma, fikir alış verisi, yardımlaşma, küçük sorunlar çözümler fotoğraf cekimi, arkadaşlar gecen buluşmamız AVRUPA yakasıydı bu buluşmamız ASYA yakasında olucak
Önerileriniz bizim icin önemlidir,
Teşekkürler CivicTR ailesi...
Not: organizasyonlarımız devam edecektir

Arabalara fısıldayan adam vol.2
u.kirdi_workscivic_blue_exe_AiR

Merhaba CivicTR ailesi 22/04/2018 tarihinde ASYA AVRUPA yakaları ortak buluşma yapılacaktır Civic model farketmeksizin herkesi bekleriz tanışma, sohbet, kaynaşma, fikir alış verisi, yardımlaşma, küçük sorunlar çözümler fotoğraf cekimi, arkadaşlar gecen buluşmamız AVRUPA yakasıydı bu buluşmamız ASYA yakasında olucak
Önerileriniz bizim icin önemlidir,
Teşekkürler CivicTR ailesi...
Not: organizasyonlarımız devam edecektir

Ins. Baska zamana.22 sinde nobetim var. Cok degistirmeye calistim ama malesef.sizlere iyi eglenceler.bi degisklik olursa habber veririm sizlere.

Hayat H'onda

ukirdi

0
Ins. Baska zamana.22 sinde nobetim var. Cok degistirmeye calistim ama malesef.sizlere iyi eglenceler.bi degisklik olursa habber veririm sizlere.

Hayat H'onda

TESEKURLER sizleride aramızda görmek isteriz İns gelebilirsiniz

Volkan Dizge

0
Yönetici
Ad Soyad
Volkan Dizge
Aracınız
Civic FD6 2011
Yurt dışına çıkma ihtimalim var, ama aksi durumda kesinlikle katılmayı düşünüyorum. Asya yakasında yer neresi belli mi?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri