Civic FD6 İstanbul BOYASIZ göçük düzeltme hk

Aracınız
Civic FD6 2012
Arkadaşlar selamın aleyküm
Geçen aracın arka çamurluğuna vurup kaçmışlar.
Göçük ve köşesinde boya atması var.bikaç yere gösterdim 1 i BOYASIZ yaparım dedi,fakat diğeri arka çamurluk çift saç olduğu için göçük giderilemez yani çalışamam o parçada ve kimsede boyamadan yapamaz dedi...
Doğal olarak ikilemde kaldım.bu parça hakikatten düzeltilemez mi bir fikri yada arka çamurluğuna böyle bir işlem yapan varmı??
Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler ?

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Göçük ve köşesinde boya atması var.bikaç yere gösterdim 1 i BOYASIZ yaparım dedi,fakat diğeri arka çamurluk çift saç olduğu için göçük giderilemez yani çalışamam o parçada ve kimsede boyamadan yapamaz dedi...
Doğal olarak ikilemde kaldım.bu parça hakikatten düzeltilemez mi bir fikri yada arka çamurluğuna böyle bir işlem yapan varmı??
Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler ?
Fd6 aracımın arka camurlugunun kapı tarafında gocuk vardı. Cok sert bir bolge boyasız duzeltemedik mecburen cektirip boyattık. Sizin de muhtemelen oyle olacaktır. Gocukcude ilk olarak boyasiz duzeltmeye calisin. Mumkun degilse 2 seceneginiz var ya gocuklu bir sekilde araci kullanacaksiniz (bu gercekten cok sacma) yada göze alıp lokal olarak boyatacaksınız.

Aracınız
Civic FC5 2017
Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
Resim at resımsız nasıl yorum yapılır ?

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FD6 2012
Fd6 aracımın arka camurlugunun kapı tarafında gocuk vardı. Cok sert bir bolge boyasız duzeltemedik mecburen cektirip boyattık. Sizin de muhtemelen oyle olacaktır. Gocukcude ilk olarak boyasiz duzeltmeye calisin. Mumkun degilse 2 seceneginiz var ya gocuklu bir sekilde araci kullanacaksiniz (bu gercekten cok sacma) yada göze alıp lokal olarak boyatacaksınız.

şimdi şöyle bir durum var önce göçükçüde BOYASIZ düzeltme işlemine 1200 TL isteniyor
Olmadı gidip boyatsam 400 TL oldu 1600
1 lokal boya bu kadar değer düşürmez herhalde.
Yani ya direk lokal ile çözeceğim yada riske girip çektirme yoluna gidilecek.

Benim aslında öğrenmek istediğim

@Honda_Civic_ kardeşim resimden ziyada arka çamurluk çift saç durumu çalışamaz deniliyor kimse.bu konu ile ilgili tecrübeli arkadaşların fikri.
Resme bakıp yorum yapacak kişi aramıyorum.
Saygılar

Aracınız
Civic FC5 2017
şimdi şöyle bir durum var önce göçükçüde BOYASIZ düzeltme işlemine 1200 TL isteniyor

@Honda_Civic_ kardeşim resimden ziyada arka çamurluk çift saç durumu çalışamaz deniliyor kimse.bu konu ile ilgili tecrübeli arkadaşların fikri.
Saygılar
Canlı Görüp olur yada olmaz dıyen tamırcılere karşı

burdan hıc bişi görmeden resim paylaşmadan !

vs yorum yapmak bılgı almak ne kadar dogru olur tartısılır vallaha bir tuhafsınız ya

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015

Saygılar
Boyasiz gocuk gidermenin bukadar maaliyetli olabilecegini hic dusunmemistim dogrusu. Bizzat basima gelen bir durum oldugu icin ne demek istediginizi anliyorum. Camurluk ortalarinda bir yer olsa duzeltme islemi daha kolay olabilirdi. Punta ile cektirmekten ve boyatmaktan baska bir care görünmüyor diye düşünüyorum. Yine de araştırmanizda fayda var.

Geri